Методичний практикум для методистів ММК/РМК та керівників методичних об’єднань вчителів румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) на базі закладів освіти Глибоцького району в режимі онлайн

15 травня 2020 року, на виконання плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, методистом НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін та міжнародної інтеграції ІППОЧО Лілією Говорнян, було проведено методичний практикум в режимі онлайн на тему «Удосконалення педагогічної майстерності вчителя» на базі закладів освіти Глибоцького району.

Професійна майстерність учителя є однією із актуальних проблем в сучасній освіті. Саме педагогічна майстерність є важливою стороною педагогічної культури вчителя.

З вітальним словом до учасників практикуму звернулась Тамара Богачик, заступниця директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук та Олеся Намака, директорка Глибоцького навчально-методичного центру.

Важливим етапом у формуванні сучасного педагога є удосконалення професійної педагогічної компетентності, розвитку  його професійних  умінь і навичок, високого рівня педагогічної культури, що дадуть йому можливість проявити педагогічну  ерудицію,  виразити  своє   педагогічне  кредо, на ці проблеми акцентувала увагу методистка ІППОЧО Лілія Говорнян та зауважила, що педагогічна майстерність – мистецтво виховання і навчання, доступне   кожному педагогові, що працює за покликанням і любить дітей.

Домніка Міхай, методистка Глибоцького навчально-методичного центру, акцентувала увагу на тому, що майстерність педагога із різноманітними якостями є умовою успішної роботи і зауважила, що вчитель теперішнього і майбутнього має бути творчої особистістю.

Марина Шапка, керівник РМО вчителів румунської мови і літератури,   вчителька Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів, звернула увагу на те, що багато педагогів району творчо підходять до побудови структури уроку, шукають ефективні методи і прийоми навчання, які спонукали б кожного учня до активної самостійної пізнавальної діяльності. Марілена Зигря, вчителька Купського НВК та Вероніка Скутарь, вчителька Купського НВК №2 познайомили учасників з досвідом роботи. Також досвідом роботи ділились колеги з інших районів та ОТГ.

На завершальному етапі методичного практикуму всі учасники отримали індивідуальні завдання, які потрібно виконати до наступного заходу.

Такі заходи дають змогу вчителям розширити свою професійну компетентність, збагатитися новими педагогічними та методичними ідеями, ознайомитися з передовим педагогічним досвідом своїх колег.

Учасники методичного практикуму висловлюють вдячність ІППОЧО за сприяння в розвитку професійної діяльності.

Дякуємо усім за плідну працю!

ФОТОЗВІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *