Дистанційне навчання у початкових класах

Хоч як нам не прикро, що ми всі далеко один від одного, але за допомогою інноваційних технологій освітяни знову разом, ніби віртуально у гостях одне одного! Адже сьогодні відбувся форум вчителів на тему «Дистанційне навчання у початкових класах». Модератор заходу Олена Пілігач, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО.

З вітальним словом до учасників звернулася Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук: «Початкова освіта – основа основ. Який фундамент закладеться у початковій школі, таким буде й результат на виході по закінченні школи для випускника. Ви, педагоги, закладаєте ті підвалини для становлення майбутнього випускника – новатора й патріота, який зазначений у концепції Нової української школи. Умови карантину поставили свої виклики перед нами усіма, але кожному з вас вдалося якісно організувати процес дистанційного навчання. Це було непросто, але справилися усі! Ви, дорогі педагоги, стали вчителями не тільки для дітей, а й для батьків, бо проводите просвітницьку роботу для батьківської громадськості. Батьки стали нашими партнерами. Дистанційне навчання на належному рівні організовано у системі області. Спільними зусиллями ми зможемо рухати освітній процес навіть віртуально. Дякую кожному вчителю!»

Дистанційне навчання дало нам паузу у роботі, але не припинило існування. Наразі вчаться і вчителі, і учні. Кожен із спікерів, координаторів методичних служб, поділився досвідом про шлях вирішення основної проблеми: як навчатися в умовах карантину.

Участь у форумі взяли понад 70 учасників.

ФОТОЗВІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *