День Героїв

І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся – поборете,
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая.

День Героїв —23 травня, це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Славнозвісна історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», плач полонянок у неволі. Це ненависть і любов, вірність і зрада.  Це гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Хто ж вони – українські Герої? Це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського. Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, армії Української Народної” Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії, членів визвольного руху шестидесятників, активістів Небесної сотні,  воїнів  ООС (АТО), кіборгів Донецького аеропорту зі своїми гарячими серцями та незламаним патріотизмом, любові до рідної землі .

Всіх Героїв різних часів  об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора у найважчи хвилини. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця. Бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна.

Гасло- Герої не вмирають. Вони увійшли у безсмертя.

«Герої не вмирають!» – з цими словами в останню путь проводжали на Майдані Небесну сотню і дотепер прощаються із загиблими оборонцями України. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *