# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Навчальний практикум для вчителів початкової школи

  Четвер, 27 червня 2019, 08:59
 • НУШ – це довготермінова реформа

  Середа, 26 червня 2019, 18:01
 • Вчена рада розглянула ряд актуальних питань

  Понеділок, 24 червня 2019, 14:48
 • Засідання Ради директорів ЗНЗ

  Понеділок, 24 червня 2019, 11:55
 • Відбулося тренінгове навчання групи практичних психологів за програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»

  Понеділок, 24 червня 2019, 11:48

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Сергій Дятленко: На уроці трудового навчання діти мають працювати

Сергій Дятленко: На уроці трудового навчання діти мають працювати

Сьогодні в рамках Всеукраїнського семінару з технологічної освіти, під керівництвом заступника директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергія Дятленка, відбулося засідання круглого столу.

У ході круглого столу з проблеми: «Актуальні питання розвитку трудового навчання в сучасних умовах» було обговорено ряд важливих, нагальних робочих питань, які на сьогодні існують під час вивчення та викладання предмета «Трудове навчання».
За словами Сергія Дятленка, цього року не буде проводитися олімпіада з трудового навчання: «Область, яка може провести районний, обласний етапи олімпіади, – нехай проводить. Не втрачайте практики, адже дуже легко загубити, відновити – значно важче. Якщо для проведення олімпіади вам буде щось потрібно – звертайтеся, я готовий допомогти. На сьогодні склалася така ситуація, і нам необхідно шукати шляхи її вирішення.
Існує думка, щоб запровадити Всеукраїнський конкурс технологічної освіти на рівні таких, як «Колосок», «Бобер», «Кришталева сова», «Кенгуру». У цій ситуації, коли відмінили проведення олімпіади, ідея з конкурсом була б доцільною. Але над цим необхідно ще подумати, створити робочу групу, яка працюватиме над механізмом проведення».
Також у своєму виступі Сергій Миколайович зауважив: «Поки вчитель боїться чиновника, а не батька, який, власне, і є замовником, якісної освіти не буде. Учитель має працювати виключно на дітей і батьків, які повинні бути задоволені результатом роботи педагога.
Нам необхідно розуміти, що не буде примусового вивчення трудового навчання. Цьому предмету дозволить вижити чи не вижити тільки те, що робить учитель і наскільки це потрібно учневі».
Під час круглого столу Сергій Дятленко окреслив основні засади Закону України «Про вищу освіту» і розповів про новий порядок проведення атестації навчальних закладів.
«Атестація не буде караючим мечем, головне її завдання – зробити так, щоб навчальний заклад працював краще, а атестаційні комісії повинні давати ті рекомендації, які допоможуть закладу працювати на відповідному рівні», – підкреслив Сергій Миколайович.
Він також закцентував увагу на інноваційних підходах під час проведення уроку трудового навчання. «Потрібно відкинути шаблони, відійти від класики. Найголовніше пам’ятати – на уроці трудового навчання діти мають працювати!».
Варто зазначити, що 20 грудня 2014 року відбудеться конкурс на кращий підручник із трудового навчання. Наприкінці засідання круглого столу декілька авторських колективів розповіли про розроблені підручники, ознайомили з їхньою специфікою та змістом.
У роботі круглого столу також взяли участь: завідувачі кабінетів (методисти) трудового навчання Інститутів післядипломної педагогічної освіти, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольга Біляніна, методист НМЦ виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольга Осовська.

 

 

 

2019
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8582
mod_vvisit_counterВчора10608
mod_vvisit_counterЦього тижня72072
mod_vvisit_counterМинулого тижня73377
mod_vvisit_counterЦього місяця213778
mod_vvisit_counterМинулого місяця332102
mod_vvisit_counterВсі2213974

Online (20 minutes ago): 138
Your IP: 54.211.135.32
,
Now is: 2019-07-20 19:37
7.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: