# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Про проведення вебінару з проблеми: «Стан та перспективи впровадження військово-патріотичної виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітній простір»

  Четвер, 18 жовтня 2018, 14:11
 • «Роль вчителя у формуванні духовних цінностей українського патріота»

  Вівторок, 16 жовтня 2018, 16:08
 • Турнір юних фізиків

  Вівторок, 16 жовтня 2018, 09:26
 • Обласні ігри ТЮМ на Буковині

  Субота, 13 жовтня 2018, 20:06
 • Науково-практична конференція: підґрунтя для обміну думками

  Субота, 13 жовтня 2018, 19:56

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Завдання Нової української школи – підтримка обдарованого учня і розвиток його здібностей

Завдання Нової української школи – підтримка обдарованого учня і розвиток його здібностей

dsc 032410 листопада 2017 року на базі Кіцманської районної гімназії відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини».

 

У роботі семінару взяли участь: Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки ОДА; Галина Мельничук, заступник голови Кіцманської РДА; Іван Гулей, заступник голови Кіцманської районної ради; Іван Гешко, депутат Чернівецької обласної ради, чемпіон світу;  Іван Костащук, доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук; Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи; Алла Кобевка, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту;  Наталія Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО;  Лілія Дячук, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО;  Оксана Антимійчук, в. о. начальника  відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації; Надія Баєтул, в.о. завідувача РМК відділу освіти Кіцманської РДА; директори гімназій та ліцеїв області.

Оксана Палійчук розповіла учасникм семінару про перспективи впровадження нового Закону «Про освіту», окреслені Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич під час наради із керівниками департаментів. Також, вона розкрила основні аспекти управлінських підходів у роботі з обдарованими учнями, та зазначила: «Завдяки умілому управлінню навчальним закладом кожна обдарована дитина зможе розвиватись за індивідуальною траєкторією.  Адже школа існує для того, щоб допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, не тільки навчити, а й створити умови, щоб дитина була готова до цієї складної й самостійної роботи».

Учасники семінару ознайомилиь із досвідом використання варіативної складової робочого навчального плану Кіцманської районної гімназії та мали можливість  відвідати фрагменти індивідуальних занять педагогів гімназії: Юрія Білоуса «Ознайомлення із основними приладами,  що використовуються при польових географічних дослідженнях та вміння працювати з ними» (підготовка до написання науково-дослідницької роботи); Галини Бугай «Аналіз пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учнями при підготовці до ЗНО» (підготовка учнів до ЗНО); Оксани Остапюк «Односкладні речення з головними членами у формі підмета й присудка. Синтаксичний розбір односкладних речень» (підготовка учнів до олімпіади).

У ході проведення управлінської студії «Шляхи удосконалення форм роботи з обдарованими дітьми» Віталій Гешко, директор Кіцманської районної гімназії та його заступники розкрили практичні засади управлінням процесом становлення обдарованої дитини  в умовах реалізації заходів Концепції Нової української школи, а практичний психолог Оксана Шевчук  акцентувала увагу на психологічних аспектах у роботі з обдарованими учнями.

Директори гімназій та ліцеїв взяли участь у дискусійній панелі «Формування обдарованої дитини в умовах реалізації Концепції Нової української школи», що проводилась Іваном Костащуком, доцентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у ході якої проаналізували сучасні  складові, що впливають на розвиток обдарованості дитини та окреслено шляхи формування обдарованості школярів.

Наталією Куриш та Лілією Дячук під час підсумково-аналітичного модуля проведено SWOT –  аналіз «Формування інтелектуально-ціннісних особливостей учнівської молоді як одна із складових  реалізації Концепції Нової української школи».

Тамара Богачик підвела підсумки семінару, учасники ухвалили проект рекомендацій.

ФОТОАЛЬБОМ

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні801
mod_vvisit_counterВчора9803
mod_vvisit_counterЦього тижня43633
mod_vvisit_counterМинулого тижня49242
mod_vvisit_counterЦього місяця128136
mod_vvisit_counterМинулого місяця162447
mod_vvisit_counterВсі3427154

Online (20 minutes ago): 121
Your IP: 54.161.77.30
,
Now is: 2018-10-19 02:42
22.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: