# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Попередні результати обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства

  Субота, 24 лютого 2018, 17:55
 • Обласний етап Міжнародного конкурсу з українознавства на Буковині

  Субота, 24 лютого 2018, 13:13
 • Сучасний заступник директор з навчально-виховної роботи – модератор методичного зростання педагога

  П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:38
 • Методична студія – новий етап у безперервному професійному розвитку вчителів

  П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:36
 • Третій щорічний національно-патріотичний конкурс «Ми – Патріоти України!»

  П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:33

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Підведено підсумки реалізації міжнародного польсько-українського проекту «Активна молодь на ринку праці»

Підведено підсумки реалізації міжнародного польсько-українського проекту «Активна молодь на ринку праці»

imag08906 грудня у м. Івано-Франківськ відбулася підсумкова конференція у рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

Даний проект реалізувався з березня 2016 року по грудень 2017 року Фундацією Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації в Кракові (головний партнер ) спільно з Західноукраїнським Регіональним Навчальним Центром у Львові та Громадським Центром «Ділові Ініціативи» з Івано-Франківська (партнери) за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ РП в рамках програми «Співпраця задля розвитку 2017».

У роботі конференції взяли участь делегації Львівської, Чернівецької, Рівненської, Волинської та Івано-Франківської областей.  Делегацію освітян нашої області представляли: Наталія Куриш, завідувач  НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; Роман Цвірінько, директор  ПТУ №8 м.Чернівці; Лариса Скрипничук, заступник  директора з навчальної роботи ПТУ №8 м. Чернівці; Галина Писаревська, заступник  директора з  навчально-виробничої роботи вищого професійного училища радіоелектроніки; Дмитро Філіпчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту; Наталія Бойчук,  заступник директора з навчально-виробничої роботи вищого професійного художнього училища № 5  м. Чернівців,; Анастасія Сушма, заступник директора з виховної роботи державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж».

Проект мав за мету підвищення якості професійної та бізнес освіти, розробку механізмів співпраці між адміністрацією, професійно-технічними навчальними закладами та роботодавцями для розширення можливостей майбутньої зайнятості учнівської молоді та для забезпечення економічного розвитку на території Західної України. Його основні компоненти – це дослідження перешкод у підвищенні якості освіти та виявлення потреб і очікувань роботодавців відносно рівня кваліфікації випускників; налагодження співпраці між представниками бізнесу, органів управління освітою на регіональному та районних рівнях, представників шкіл і освітніх установ професійного профілю та регіональних управлінь праці і центрів зайнятості; навчання вчителів щодо застосування інноваційних методів навчання та впровадження інноваційних інструментів в освітній простір; активізація молоді до процесу самозайнятості.

Керівник проекту Войцех Одзімек презентував учасникам конференції, хід реалізації проекту та напрацьовані матеріали: методичний посібник для пелагогічних працівників та електронний збірник.

На конференції презентували свої напрацьовані проекти, також, призери конкурсу учнівських бізнес-ідей «Юніор бізнесу 4», що проводився у рамках проекту. Варто зауважити, що уже другий рік поспіль призерами конкурсу є команда студентів державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж», які презентували бізнес-ідею створення тенісного корту.

У рамках підсумкової конференції освітяни-учасники взяли участь у панельній  дискусії, де обговорювалися сучасні напрями вдосконалення професійної освіти, адаптація її до потреб ринку, проаналізовано сучасні виклики суспільства і процесів реформування освітньої галузі та окреслено перспективи розвитку профтехосвіти на майбутнє.

ФОТОЗВІТ

2018
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5826
mod_vvisit_counterВчора8240
mod_vvisit_counterЦього тижня61857
mod_vvisit_counterМинулого тижня36734
mod_vvisit_counterЦього місяця160008
mod_vvisit_counterМинулого місяця145203
mod_vvisit_counterВсі2009071

Online (20 minutes ago): 107
Your IP: 54.160.153.233
,
Now is: 2018-02-24 19:44
11.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: