# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Форум «За українську мову»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:57
 • Методична студія вчителів українознавства Сторожинецького району з проблеми «Інноваційні технології на уроках українознавства». Проект «Україна очима українських митців»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:45
 • РОМАНКІВЦІ

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:28
 • Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08
 • Інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 08:26

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Вчаться вчителі предмета «Захист Вітчизни»

Вчаться вчителі предмета «Захист Вітчизни»

img 0413В Інституті післядипломної педагогічної освіти проходять курси для вчителів всіх категорій предмета «Захист Вітчизни».

Головною ідеєю підвищення кваліфікації педагогічних працівників Нової української школи є забезпечення індивідуально-особистісного та професійно-діяльнісного самовдосконалення слухачів курсів на основі активізації їхньої базової освіти, набутого професійного та життєвого досвіду відповідно до індивідуально-особистих інтересів, соціальних запитів держави щодо ефективного виконання посадово-функціональних обов’язків.

У Концепції Нової української школи визначено соціальне замовлення: компетенізація освіти шляхом реалізації компетентнісного підходу, орієнтація її на результат у формі розвинутих ключових компетентностей учнів, структури їхніх знань, поглядів, ціннісних орієнтирів, успішної самореалізації в професії і житті, формування особистості, патріота, інноватора, здатного конкурувати на ринку праці, розвивати економіку, навчатися неперервно впродовж життя.

Методистом з фаху Ю.Коноплянком під час ознайомлення з основними нормативно-правовими документами   увага слухачів була зосереджена на виконанні Стратегії  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки  (Указ Президента України від 13.10.2015 № 580/2015), де в основу системи національно-патріотичного виховання має бути покладено ідеї зміцнення української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства, формування патріотизму у дітей та молоді, а основними складовими національно-патріотичного виховання мають стати громадянсько-патріотичне, військово-патріотичне, духовно-моральне виховання.

З метою розширення кругозору сучасного вчителя Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області запропоновано практичні заняття провести у закладах та установах міста: на кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, Чернівецької ЗОШ №4 I-III cт. Чернівецької міської ради, а також на навчально-матеріальній базі підрозділу  Національної гвардії України.

Під час відвідування роти Національної гвардії України слухачі курсів ознайомилися з побутом військовослужбовців, виконали нормативи зі зброєю. На стройовому плацу практично виконували вправи, передбачені стройовим статутом.

Жваво пройшла зустріч з командуванням частини, де слухачі мали можливість почути відповіді щодо умов проходження військової служби особовим складом підрозділу, майбутньою перспективою. Дискусійно пройшло обговорення питання щодо шляхів до формування готовності молоді до захисту держави, як Конституційного обовязку кожного громадянина, вступу на військову службу за контрактом та до вищих військових навчальних закладів України.    

Так, 30 січня 2018 року за сприянням директора Чернівецької ЗОШ №4 I-III cт. Чернівецької міської ради Тивоняка І.Я. відбулася педагогічна практика для слухачів курсів, яку провів вчитель предмета «Захист Вітчизни» підполковник у відставці Чміль М.П. Директор закладу розповів вчителям про історію створення навчального військового комплексу з допризовної підготовки. Якісно та організовано пройшли заняття на навчальних місцях, де слухачі курсів мали можливість отримати практичні навички у виконанні нормативів з розбирання-збирання автомата, спорядження магазину набоями, вирішенні завдань з військової топографії – визначення прямокутних та географічних координат, виконати вправу стрільби з пневматичної гвинтівки. Кожен слухач курсів отримав оцінку на навчальних місцях, мав можливість самостійно оцінити свої фахові здобутки.

ФОТОЗВІТ

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2916
mod_vvisit_counterВчора9241
mod_vvisit_counterЦього тижня21290
mod_vvisit_counterМинулого тижня58936
mod_vvisit_counterЦього місяця164729
mod_vvisit_counterМинулого місяця162447
mod_vvisit_counterВсі3463747

Online (20 minutes ago): 152
Your IP: 54.196.26.1
,
Now is: 2018-10-23 09:41
17.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: