# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Посвітки на методичній покуті Методична студія учителів українознавства Кіцманського району

  Вівторок, 18 грудня 2018, 17:07
 • Подорож до Києва

  Вівторок, 18 грудня 2018, 12:36
 • I.STEPAK: вперше Чернівецька область здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «ЯЖ»

  Вівторок, 18 грудня 2018, 12:26
 • Нарада щодо ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.

  Вівторок, 18 грудня 2018, 09:07
 • Тиждень зарубіжної літератури

  Понеділок, 17 грудня 2018, 15:27

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови – це творчий підхід і унікальні методи

Курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови – це творчий підхід і унікальні методи

kurs eng_00Протягом двох тижнів у лютому цього року слухачі підвищення кваліфікації вчителів англійської мови вивчали разом з кваліфікованими педагогами, сертифікованими тренерами Британської Ради  в Україні та «агентами змін» методи та технології викладання в сучасній українській школі. Одним з важливих аспектів для нас, як для вчителів англійської мови робота котрих спрямована на європейську інтеграцію і  створення всебічно розвинених учнів, була реалізація Рамки постійного професійного зростання вчителів, яка була опрацьована нами разом з С.М.Куриш.  

Загалом тренери-практики зуміли  донести до кожного, що сучасний урок – це  нові, творчі підходи в організації, важливо не тільки  правильно застосувати всі рекомендації, а й бути  фасилітатором діяльності учнів. Ретельно розроблений навчальний план курсів з широким переліком навчальних дисциплін дав нам можливість підвищити професійний рівень та педагогічні можливості. І.К.Унгурян зупинилася на особливостях, структурі та перевагах електронного портфоліо для вчителя. О.Т.Федунович-Швед сприяла активізації комунікативного таланту, акцентувала увагу на груповій  та парній  роботі, зокрема  її  ролі для виявлення лідерських якостей і зниження  мовного бар’єру. Тренінг, проведений  Л.В.Боярин про конфлікти із використанням кінезіологічних вправ, підняв настрій і надихнув кожного з нас на вдосконалення своїх особистісних якостей як вчителя предметника. Навчання країнознавства з «агентом змін» Юлією Дарійчук – це новий, творчий підхід до інноваційних технологій як до ключа майбутнього школярів. Хочеться зазначити, що інноваційні технології дуже важливі у роботі кожного вчителя і можуть мотивувати учнів на уроці. Не менш цікавим і новим досвідом була організація круглого столу з теми «Особливості організації роботи з учнями з різним рівнем навчальних досягнень», у роботі якого брала участь Руда Г.В., заступник директора ІППОЧО. Під час обговорення мова йшла про те, що  у всіх дітей різний склад мислення. Вивчення інтересів і схильностей школярів, їхніх навчальних можливостей, а також аналіз перспектив розвитку цих можливостей повинні послужити вихідним моментом у різнорівневому підході до навчання іноземній мові. Мої колеги надали актуальну інформацію, поділились власним досвідом і змогли обширно торкнутись питань, що турбують і цікавлять кожного вчителя. Захист  індивідуальних творчих проектів продемонстрував високий рівень  методичних знань і вмінь кожного педагога, які кожен з нас застосував у процесі мікронавчання.  Заключного дня ми мали можливість взяти участь у пристендових (демонстраційних) уроках, проведених вчителями англійської мови ЗОШ №27 м. Чернівці (Дубовець Л.В. Чемерис О.В. та Сологуб А.О.). Проведені ними уроки мали на меті показати методику проведення уроку англійської мови у першому класі в умовах діяльності нової української школи за підручником видавництва Кембріджського університету «Quick Minds1».

Підсумовуючи, хочу сказати, що  проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови створило позитивний настрій на подальшу роботу, налаштувало на віддачу набутого педагогічного досвіду школярам, відкрило широкі можливості для вдосконалення та професійного зросту.   Ми будемо прагнути передати нашим учням всі ці навики та надбання, котрі отримали у ІППОЧО.

Інна Гаврилюк,

Хотинська ЗОШ №5 І-ІІІ ст.

kurs eng_01 kurs eng_02 kurs eng_03

2018
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1073
mod_vvisit_counterВчора8199
mod_vvisit_counterЦього тижня25468
mod_vvisit_counterМинулого тижня31383
mod_vvisit_counterЦього місяця118697
mod_vvisit_counterМинулого місяця169825
mod_vvisit_counterВсі288523

Online (20 minutes ago): 102
Your IP: 52.90.59.110
,
Now is: 2018-12-19 03:22
18.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: