# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

  Вівторок, 15 січня 2019, 19:23
 • Пряма лінія з тренерами НУШ

  Вівторок, 15 січня 2019, 17:17
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

  Понеділок, 14 січня 2019, 21:47
 • Протоколи попередніх результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики практичний тур

  Неділя, 13 січня 2019, 22:02
 • Протоколи остаточних результатів з німецької мови

  Неділя, 13 січня 2019, 16:07

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Освітянська спільнота Буковини обговорила питання наступності дошкільної та початкової освіти

Освітянська спільнота Буковини обговорила питання наступності дошкільної та початкової освіти

seminar 27-04-1827 квітня 2018 року на базі Мигівського НВК-опорного закладу Вижницького району відбувся обласний семінар-практикум з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу в змісті дошкільної освіти та початкової школи крізь призму Концепції Нової української школи».

Захід мав на меті розширити уявлення учасників семінару про сутність та шляхи реалізації компетентнісного підходу в практичній діяльності ЗДО та ЗЗСО через призму наступності дошкільної та початкової освіти; підвищити теоретичний та методичний рівень педагогів, їхню фахову майстерність; сприяти формуванню комунікативних умінь та навичок методичної роботи з кадрами, мотивації до самовдосконалення в професійній діяльності.

У семінарі взяли участь Галина Василівна Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної роботи Чернівецької області; Михайло Георгійович Андрич, начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації; Мар'ян Філаретович Бирка, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, доктор педагогічних наук; Оксана Євгенівна Гордійчук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат педагогічних наук; Марія Маноліївна Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО; Олена Славіковна Савчук, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО; Олена Іллівна Труфин, методист РМК відділу освіти Вижницької райдержадміністрації; Іван Андрійович Кравчук, директор Мигівського НВК-опорного закладу; а також методисти РМК/ММК управлінь/відділів освіти райдержадміністрацій/міських рад, відповідальні працівники за освіту в ОТГ, які ведуть питання дошкільної освіти та початкової школи.

Учасників семінару гостинно привітали директор Мигівського НВК І.А.Кравчук та вихованці школи. Роботу розпочала Галина Василівна Руда, котра представила гостей заходу, оголосила план роботи на день. «В умовах переходу до нових освітніх стандартів дуже важливо опиратися на гармонійну співпрацю всіх ланок освіти. Нам потрібно вчитися один в одного, підтримувати ініціативи колег, ділитися досвідом, щоб не лише робити щасливими наших учнів, а й самим отримувати радість від своєї роботи», – зауважила Галина Василівна.

Михайло Георгійович Андрич розповів про освітній простір Вижниччини: досвід, реалії, перспективи розвитку в умовах сучасних реформ. А Іван Андрійович Кравчук поділився досвідом реалізації Концепції Нової української школи в умовах Мигівського НВК та методами модернізації школи, які допомогли їй стати одним із передових освітніх закладів краю.

Захопливим для всіх став практичний модуль семінару, під час якого учасники об’єдналися в групи та відвідали заняття вихованців НВК. Перша група переглянула фрагмент уроку з учнями пілотного 1-А класу «Ранкова зустріч як обов’язкова складова заняття інтегрованого курсу «Я досліджую світ»» (Н.П.Фівкіна, учитель початкових класів Мигівського НВК-опорного закладу) та фрагмент практичної форми роботи з дітьми середньої групи «Гра-стратегія як засіб формування життєвих компетентностей дошкільників» (О.С.Кермач, А.В.Богданюк, вихователі Мигівського НВК-опорного закладу). Друга група побувала на занятті інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з учнями пілотного 1-Б класу (М.С.Жебчук, учитель початкових класів Мигівського НВК-опорного закладу) та мала змогу побачити, як реалізуються інтеграційні засади організації життєдіяльності дітей за ПМК «Впевнений старт», на занятті з дітьми старшої групи (О.В.Богданюк, А.В.Загул, вихователі Міліївського ЗДО Вижницького району).

Також очільник закладу І.А.Кравчук провів для гостей екскурсію школою. Освітяни оглянули гімнастичний і спортивний зали, клас кулінарії, швейну майстерню та басейн.

Повернувшись до теоретичної роботи, учасники семінару прослухали доповідь Мар’яна Філаретовича Бирки, доцента кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, доктора педагогічних наук, про основні психолого-педагогічні засади професійного розвитку особистості педагога в системі НУШ. Також виступила перед присутніми Оксана Євгенівна Гордійчук, яка розповіла про компетентнісний підхід до навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Під час методичного модуля освітяни мали змогу переглянути фрагмент майстер-класу «Формування ключових компетентностей дошкільників та молодших школярів засобами проектної діяльності», який провели М.В.Берла та О.І.Калинюк, вихователь-методист та вихователь НВК «Берегометський ДНЗ-ЗНЗ І ступеня» Вижницького району. Вихователі розповіли про свої творчі методи роботи з дітьми, зокрема, про метод виготовлення лепбуків. М.М.Дасевіч, учитель-логопед Банилівського ЗДО Вижницького району, залучила колег до участі в практичному занятті з елементами тренінгу «Мнемотехніка як засіб реалізації діяльнісного підходу в навчанні дітей». О.С.Савчук навчила учасників семінару педагогічного маркетингу, розповівши про створення фундаменту успішності дитини в умовах НУШ шляхом реалізації ПМК «Впевнений старт». О.Є.Гордійчук провела тренінгове заняття, під час якого практично продемонструвала, як працювати з дітьми з особливими потребами.

Наприкінці Г.В.Руда закликала учасників до рефлексії проведеного семінару, тож усі охочі могли поділитися враженнями від побаченого та почутого.

М.М.Одинак підвела підсумки семінару й запропонувала розглянути проект рекомендацій. Освітяни внесли свої доповнення у проект та затвердили його.

З новими ідеями та натхненням учасники завершили роботу семінару-практикуму й подякували організаторам за чудово проведений плідний день, а господарям закладу – за такий гостинний прийом.

ФОТОЗВІТ

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1134
mod_vvisit_counterВчора7129
mod_vvisit_counterЦього тижня21278
mod_vvisit_counterМинулого тижня42649
mod_vvisit_counterЦього місяця81144
mod_vvisit_counterМинулого місяця158864
mod_vvisit_counterВсі417245

Online (20 minutes ago): 90
Your IP: 34.203.213.116
,
Now is: 2019-01-16 03:42
12.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: