# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Відбулося нагородження переможців міського етапу конкурсу «Вчитель року-2019»

  Субота, 15 грудня 2018, 15:37
 • Директори гімназій і ліцеїв Буковини обговорили питання національно-патріотичного виховання школярів

  Середа, 12 грудня 2018, 16:41
 • Управлінська студія для керівників закладів загальної середньої освіти Путильського району

  Середа, 12 грудня 2018, 15:00
 • Подяка!!!

  Вівторок, 11 грудня 2018, 17:39
 • Готуємо менеджерів Нової української школи

  Вівторок, 11 грудня 2018, 16:51

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Нас єднає мова!

Нас єднає мова!

dsc 716616 травня, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області був проведений вебінар для педагогів закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання Чернівецької області, тематикою якого є підвищення якості викладання державної мови.

У роботі вебінару взяли участь: Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи  ІППОЧО, кандидат історичних наук,  Наталя Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО, Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, Інна Черкез, завідувач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат філологічних наук, Ольга Остафій, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб, Поліна Чухненко, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін, кандидат хімічних наук,  Тетяна Мороз, доцент кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, Оксана Федунович-Швед, доцент кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, Надія Свирдланяк, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін.  

Тамара Степанівна зазначила, що спільними зусиллями науковців та  методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти  розроблено план заходів: щодо удосконалення володіння державною мовою вчителями, які викладають у школах з румунською мовою навчання. Передбачено  проведення вебінарів, очних лекцій та консультацій, будуть організовані виїзні методичні студії, тощо. Інститут надаватиме методичні послуги, беручи  до уваги пропозиції шкіл. Проте, головним завданням кожного вчителя залишається самоосвітня діяльність. Заступник директора звернула особливу увагу слухачів онлайн-заходу на вкладку, яка розміщена на сайті ІППОЧО «Удосконалення рівня володіння державною мовою», де розміщено допоміжний матеріал для опанування української мови.

Євгенія Квітень ознайомила учасників заходу з новими посібниками, довідниками та словниками, що сприятимуть удосконаленню володіння державною мовою.

До обговорення даної проблеми долучилась Т.В. Мороз, влучно зазначивши, що вчитись правильному мовленню ніколи не пізно, досить актуальна та важлива тема, над якою треба плідно працювати.

Про реалізацію в області інноваційної проектної діяльності на тему «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» та міжнародний досвід країн Європи, з упровадження мультилінгвальної освіти (за підсумками участі в Міжнародній школі з багатомовної освіти «Багатомовна і полікультурна освіта з метою інтеграції та сталого розвитку») ознайомила присутніх Ольга Остафій.

Про досвід роботи і розробку спецкурсу «Методика вивчення української мови у полікультурному середовищі» поділилась Оксана Федунович-Швед. А про методику навчання учнів державної мови  в полікультурному середовищі, яка покликана покращити якість викладання для вчителів предметів природничо-математичного, суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного напрямків поділилася міркуваннями Інна Черкез.

На завершення запрошені педагоги у студіях районів ОТГ висловили свої міркування щодо подальшої співпраці та вирішили ряд питань, що виникли в процесі роботи. Наступна онлайн-зустріч, що матиме практичне спрямування, відбудеться 30 травня.

ФОТОЗВІТ

2018
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4832
mod_vvisit_counterВчора8312
mod_vvisit_counterЦього тижня13144
mod_vvisit_counterМинулого тижня31383
mod_vvisit_counterЦього місяця106373
mod_vvisit_counterМинулого місяця169825
mod_vvisit_counterВсі276199

Online (20 minutes ago): 108
Your IP: 54.164.198.240
,
Now is: 2018-12-17 14:53
20.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: