# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Завдання, відповіді та вказівки до розв'язання

  Неділя, 20 січня 2019, 16:54
 • Олімпіада - це розвиток математичної освіти та культури в нашій державі

  Неділя, 20 січня 2019, 11:39
 • Засіяли зерном на щастя…

  П'ятниця, 18 січня 2019, 15:48
 • Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у 2018/2019 навчальному році

  П'ятниця, 18 січня 2019, 15:21
 • Щодо проведення онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету

  П'ятниця, 18 січня 2019, 12:29

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи

Навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи

dsc 8251Педагог – професія всього життя, яка вимагає постійно знаходитись у пошуках шляхів удосконалення, здобуття нових знань, творчого натхнення. З метою підвищення управлінського та методичного рівня професійної компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа» та основних напрямків державної політики в галузі освіти 5 червня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

У роботі навчальної зустрічі взяли участь Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної освіти Чернівецької області, Галина Іванівна Артименко, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності РМК/ММК Інституту післядипломної освіти Чернівецької області, заступники директорів з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Г.І.Білянін, побажавши творчості, натхнення та сил у нелегкій роботі. У своєму виступі обговорив основні напрями та перспективи науково-методичної роботи закладу загальної середньої освіти, зауважив основні аспекти ведення роботи згідно з новими вимогами Концепції Нової української школи. «Кожен із вас повинен виокремити для себе головні завдання, скласти певний механізм та алгоритм роботи й головне – вірити в те, що робить!, – з упевненістю додав директор Інституту. Н.К.Куриш ознайомила управлінців з планом проведення заняття та основними складовими управлінського підходу в організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.

Г.І.Артименко як керівник Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи провела серед слухачів практичний модуль, висвітливши тему освітньої програми закладів загальної середньої освіти як єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями результатів навчання. Для закріплення інформації практичного модуля проведено практичне заняття. Усі учасники мали змогу скласти навчальний план, зокрема його інваріативну складову. У цьому виді заняття вчителям довелось застосовувати всю свою майстерність як управлінців, а також проявляти командні навики роботи.

Про методичний кабінет як центр організації та координації роботи методичної служби закладу освіти розповіла Н.К.Куриш. «Основною метою діяльності методичного кабінету є створення інформаційно-методичної бази для педагогів, удосконалення їхньої педагогічної майстерності та організація самоосвітньої діяльності», – наголосила Наталія Костянтинівна.

Галина Іванівна в тренінговому модулі організувала з присутніми ділову гру «Самоосвіта педагога: самоціль чи необхідність?». На цьому етапі заняття вчителі мали змогу проявити свою творчість та оригінальність, використовуючи свої педагогічні бачення в командній роботі.

Заповнення учасниками «Анкети зворотнього зв’язку», вироблення перспектив подальшої роботи стали підсумком проведення навчального заняття.

ФОТОЗВІТ

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4416
mod_vvisit_counterВчора7750
mod_vvisit_counterЦього тижня4416
mod_vvisit_counterМинулого тижня53906
mod_vvisit_counterЦього місяця118188
mod_vvisit_counterМинулого місяця158864
mod_vvisit_counterВсі454289

Online (20 minutes ago): 97
Your IP: 3.84.186.122
,
Now is: 2019-01-20 18:38
22.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: