# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Грандіозна подія осені: подвійний Інтернет-марафон

  Вівторок, 23 жовтня 2018, 10:11
 • Форум «За українську мову»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:57
 • Методична студія вчителів українознавства Сторожинецького району з проблеми «Інноваційні технології на уроках українознавства». Проект «Україна очима українських митців»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:45
 • РОМАНКІВЦІ

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:28
 • Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи

Навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи

dsc 8251Педагог – професія всього життя, яка вимагає постійно знаходитись у пошуках шляхів удосконалення, здобуття нових знань, творчого натхнення. З метою підвищення управлінського та методичного рівня професійної компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа» та основних напрямків державної політики в галузі освіти 5 червня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

У роботі навчальної зустрічі взяли участь Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної освіти Чернівецької області, Галина Іванівна Артименко, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності РМК/ММК Інституту післядипломної освіти Чернівецької області, заступники директорів з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Г.І.Білянін, побажавши творчості, натхнення та сил у нелегкій роботі. У своєму виступі обговорив основні напрями та перспективи науково-методичної роботи закладу загальної середньої освіти, зауважив основні аспекти ведення роботи згідно з новими вимогами Концепції Нової української школи. «Кожен із вас повинен виокремити для себе головні завдання, скласти певний механізм та алгоритм роботи й головне – вірити в те, що робить!, – з упевненістю додав директор Інституту. Н.К.Куриш ознайомила управлінців з планом проведення заняття та основними складовими управлінського підходу в організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.

Г.І.Артименко як керівник Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи провела серед слухачів практичний модуль, висвітливши тему освітньої програми закладів загальної середньої освіти як єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями результатів навчання. Для закріплення інформації практичного модуля проведено практичне заняття. Усі учасники мали змогу скласти навчальний план, зокрема його інваріативну складову. У цьому виді заняття вчителям довелось застосовувати всю свою майстерність як управлінців, а також проявляти командні навики роботи.

Про методичний кабінет як центр організації та координації роботи методичної служби закладу освіти розповіла Н.К.Куриш. «Основною метою діяльності методичного кабінету є створення інформаційно-методичної бази для педагогів, удосконалення їхньої педагогічної майстерності та організація самоосвітньої діяльності», – наголосила Наталія Костянтинівна.

Галина Іванівна в тренінговому модулі організувала з присутніми ділову гру «Самоосвіта педагога: самоціль чи необхідність?». На цьому етапі заняття вчителі мали змогу проявити свою творчість та оригінальність, використовуючи свої педагогічні бачення в командній роботі.

Заповнення учасниками «Анкети зворотнього зв’язку», вироблення перспектив подальшої роботи стали підсумком проведення навчального заняття.

ФОТОЗВІТ

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7922
mod_vvisit_counterВчора9241
mod_vvisit_counterЦього тижня26296
mod_vvisit_counterМинулого тижня58936
mod_vvisit_counterЦього місяця169735
mod_vvisit_counterМинулого місяця162447
mod_vvisit_counterВсі3468753

Online (20 minutes ago): 222
Your IP: 54.80.188.87
,
Now is: 2018-10-23 19:43
14.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: