# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Грандіозна подія осені: подвійний Інтернет-марафон

  Вівторок, 23 жовтня 2018, 10:11
 • Форум «За українську мову»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:57
 • Методична студія вчителів українознавства Сторожинецького району з проблеми «Інноваційні технології на уроках українознавства». Проект «Україна очима українських митців»

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:45
 • РОМАНКІВЦІ

  Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:28
 • Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Навчальний тренінг для директорів І ступенів та І-ІІ ступенів ЗЗСО Чернівецької області по підготовці до впровадження Концепції Нової української школи

Навчальний тренінг для директорів І ступенів та І-ІІ ступенів ЗЗСО Чернівецької області по підготовці до впровадження Концепції Нової української школи

dsc 8382Відповідно до потреб забезпечення всебічного розвитку, виховання та соціалізації особистостей учнів, формування в них ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, відповідно до Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VIII Міністерство освіти і науки поетапно оновлює державні стандарти повної загальної середньої освіти. 

З метою підвищення управлінського рівня, удосконалення організації освітнього простору відповідно до Концепції «Нова українська  школа» сьогодні, 6 червня, розпочалася робота циклу навчальних тренінгів для директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області щодо підготовки до впровадження Концепції Нової української школи. (Більш детально з програмою проведення навчальних тренінгів та списками учасників можна ознайомитися на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області).

У сьогоднішньому тренінговому занятті взяли участь Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки ЧОДА, Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, та директори І ступенів та І-ІІ ступенів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області.

Вітальними словами розпочала заняття Оксана Михайлівна, побажавши керівникам успіхів у роботі, творчості та натхнення. У своєму виступі директор Департаменту обговорила низку питань, поділилася своїми міркуваннями щодо ефективності роботи управлінської системи в сучасних умовах Нової української школи. Наголосила на тому, що керівники повинні планувати такі форми роботи, які будуть ефективними у веденні освітнього процесу в умовах НУШ. «Боріться за думку й серце своїх вихованців», – словами В.Сухомлинського Оксана Михайлівна навела приклад щодо створення освітніх осередків («Кабінет фізики», «куточок Мрії»).

У своєму виступі Г.І.Білянін порушив питання основних рекомендованих підходів до планування та організації закладом загальної середньої освіти комплексу освітніх компонентів. Окремо виділив прорахунок вартості дидактичного обладнання НУШ та створення мінімального комплекту дидактичних засобів навчання. Звернув увагу всіх директорів на доцільність використання сайту ІППОЧО, його вмісту та тематики закладок. Програму проведення тренінгу та організаційну роботу  представила Наталія Костянтинівна. Для ефективності роботи учасників було об’єднано в 3 групи, які займалися відповідно до розкладу. Під час тренінгових занять розглядались  такі питання: Діяльнісний  підхід у навчанні. Окремі підходи до формування освітньої програми закладу загальної середньої освіти (Г.І Артименко); Сучасні підходи до здійснення кадрового забезпечення закладів освіти. Сертифікації педагогічних працівників (Ю.М.Куриш);  Державний стандарт початкової освіти як основа конструювання навчальної програми. Типові освітні програми для першого класу. Принципи побудови програм. Ключові компетентності (І.К.Унгурян); Світоглядні засади Концепції «Нова українська школа». Нові ролі й завдання керівника закладу в контексті сучасних змін (Н.К.Куриш).

ФОТОЗВІТ

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7850
mod_vvisit_counterВчора9241
mod_vvisit_counterЦього тижня26224
mod_vvisit_counterМинулого тижня58936
mod_vvisit_counterЦього місяця169663
mod_vvisit_counterМинулого місяця162447
mod_vvisit_counterВсі3468681

Online (20 minutes ago): 216
Your IP: 54.80.188.87
,
Now is: 2018-10-23 19:36
22.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: