# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • У навчальних закладах області успішно стартував ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  Субота, 17 листопада 2018, 20:10
 • ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

  Субота, 17 листопада 2018, 19:45
 • Фахове зростання методиста - запорука якісних освітніх послуг

  П'ятниця, 16 листопада 2018, 17:32
 • Методична студія у м. Вижниця

  П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:22
 • Громадська організація «Розумне місто та екосистема»

  П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:18

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Обдарованість: дар чи випробовування?

Обдарованість: дар чи випробовування?

h-0511  2 листопада 2018 року на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у співпраці з ліцеєм було проведено обласну науково-практичну конференцію «Розвиток обдарованості учнівської молоді в умовах реформування змісту освіти».

Мета конференції: визначення наукових основ і практичних способів розв’язання питань розпізнання, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді, обміну досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю, популяризації результатів інноваційної діяльності із зазначеної проблеми.

Учасники конференції: науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів вищої освіти України; методисти РМЦ/ММЦ, ОТГ області; керівники (заступники) закладів освіти; педагоги, практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти області.

Координатор конференції: Галина Василівна Руда - заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат психологічних наук (голова оргкомітету).

Оксана Сакрієр, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, кандидат політичних наук, звернувшись до учасників конференції з вітальним словом, зазначила: «Існує думка, що обдаровані діти не потребують допомоги дорослих, не відчувають потреби в особливій увазі керівництва. Але насправді такі діти найбільш чутливі до оцінки їхньої діяльності, поведінки і мислення. Обдарована дитина схильна до критичного мислення не тільки щодо себе, але і до оточуючого світу. Тому педагоги, які працюють з обдарованими дітьми, мають бути досить відкриті до критики і самокритичні водночас. Дорогі освітяни, закликаю вас не боятися змін, бути творчими й духовно багатими, адже завдяки вам діти відкривають для себе цікавий освітній простір».

Долучилася до привітань Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук: «У сучасному світі, де робиться ставка на інтелект, інформацію і високі технології, роль обдарованої особистості в забезпеченні суспільного прогресу є визначальною. Інтелектуальні здібності підростаючого покоління потребують всебічного розвитку і повноцінної реалізації, адже талановита молодь – головний ресурс процвітання нації в умовах панування високотехнологічної та інтелектуальної моделі світової економіки. Пам’ятаймо, що тільки через високоякісну освіту ми зможемо наблизитися до євростандартів».

На пленарному засіданні обласної конференції виступили: Іван Костащук, доцент кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук, з доповіддю «Основні виклики на шляху розвитку обдарованого учня: теорія, методика, практичний досвід»; в онлайн-режимі Наталія Пінчук, доцент кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат психологічних наук з доповіддю «Психологічні особливості та фактори розвитку особистості обдарованих дітей та молоді»; Марина Семанюк, директор Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей, з доповіддю «Формування сучасного освітнього середовища для розвитку обдарованої учнівської молоді»; Галина Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат психологічних наук, з доповіддю «Готовність учителя до роботи з обдарованими учнями»; Наталія Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, з доповіддю «Науково-методичний супровід формування траєкторії розвитку обдарованої дитини», Діана Романовська, завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат психологічних наук з доповіддю «Роль психологічної служби в системі розвитку обдарованих учнів у новій українській школі».

Плідною і взаємозбагачуваною була робота учасників секційних засідань та навчальних тренінгів з проблем: «Шляхи пошуку та виявлення здібних і обдарованих дітей» (керівник Аркадій Семчук, доцент кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, кандидат фізико-математичних наук), «Сучасні технології навчання та розвитку обдарованих учнів» (керівник Альона Вамуш, доцент кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, кандидат історичних наук), «Психолого-педагогічний супровід обдарованої учнівської молоді» (керівник Лілія Боярин, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат психологічних наук), «Партнерська взаємодія сім’ї та педагогів як фактор розвитку успішної особистості» (керівник Ольга Осовська, заступник директора з виховної роботи Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей).

Домінуюча теза у підсумках конференції все частіше перегукувалась з тезою великого педагога Василя Сухомлинського: «Немає абстрактного учня… Мистецтво й майстерність навчання, виховання полягає в тому, щоб, розкривши сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці».

ФОТОЗВІТ

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3232
mod_vvisit_counterВчора7256
mod_vvisit_counterЦього тижня3232
mod_vvisit_counterМинулого тижня53712
mod_vvisit_counterЦього місяця100150
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі100151

Online (20 minutes ago): 93
Your IP: 54.146.195.24
,
Now is: 2018-11-18 11:36
17.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: