# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Стартував II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

  Неділя, 18 листопада 2018, 12:26
 • У навчальних закладах області успішно стартував ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  Субота, 17 листопада 2018, 20:10
 • ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

  Субота, 17 листопада 2018, 19:45
 • Фахове зростання методиста - запорука якісних освітніх послуг

  П'ятниця, 16 листопада 2018, 17:32
 • Методична студія у м. Вижниця

  П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:22

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Відбулося методичне студіювання працівників психологічної служби шкіл-інтернатів «Соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти»

Відбулося методичне студіювання працівників психологічної служби шкіл-інтернатів «Соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти»

ps  7 листопада 2018 року на базі науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО відбулося чергове засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування «Соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти». Методичний захід відбувся відповідно до наказів ДОН від 23.08.2018 № 374 «Про роботу методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування у 2018/2019 н. р.», ІППО ЧО від 28.08.2018 № 64 «Про роботу методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування у 2018/2019 н.р.». Присутніми були 18 фахівців. 

Відкрила роботу методичної студії заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи Т. С. Богачик, яка визначила психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами пріоритетним напрямом в діяльності освітнього закладу. Далі роботу методичної студії продовжила завідувач НМЦППСР, науковий керівник студії Д.Д. Романовська, яка ознайомила фахівців з програмою роботи студії, а також змотивувала учасників до обговорення напрацювань та проблем щодо здійснення соціально-педагогічного патронажу здобувачів освіти. Під час проведення кола мотивування кожен учасник представив заходи соціально-педагогічного супроводу, який він здійснює у закладі освіти, та визначив методичні запити до виступаючих щодо вирішення конкретних проблемних ситуацій. Методичний етюд «Застосування сучасної термінології у роботі з дітьми з особливими потребами» представлено завідувачем ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ІППОЧО М.О. Анатійчук. Цікавим та змістовним було інформаційне повідомлення «Технології оцінки потреб дитини і сім’ї, що опинилися в СЖО» провідного фахівця із соціальної роботи відділу соціального менеджменту Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.М. Сандуляк. Після повідомлення, учасники студії мали змогу подискутувати щодо актуальних питань організації та здійснення соціального патронажу дітей (сімей), що перебувають у СЖО та отримати відповіді щодо вдосконалення форм, методів роботи із дітьми та їх сім’ями.

У рамках роботи методичної студії свою професійність продемонстрували соціальний педагог КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» К.А.Абрамова та практичний психолог/соціальний педагог комунального закладу КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4» В.І. Тільняк, які провели практикуми з учасниками студії з питань соціального супроводу сімей, що перебувають у СЖО та протидії булінгу в дитячому середовищі.

Цікавою була інтерактивна вправа з оволодіння просвітницько-профілактичним методом попередження явища булінгу, мобінгу «Не смійся з мене», яку провели методисти НМЦППСР ІППОЧО О.В. Зузак, М.Г. Ящук.

По завершенню насиченої роботи студії учасники дали позитивну рефлексію зв'язок і отримали методичні алгоритми вирішення проблемних ситуацій, що виникали в роботі з сім’ями, які перебувають СЖО. Ознайомитися з матеріалами можна, завантаживши презентації виступаючих.

ФОТОЗВІТ

1. Презентація Л.М. Сандуляк «Технології оцінки потреб дитини і сім’ї, що опинилися в СЖО» Детальніше

2. Презентація К.А. Абрамової  «Соціальний супровід сімей, що перебувають в СЖО. Алгоритм роботи» Детальніше

3. Карта контактів для звернень соціальних педагогів Детальніше

4. Презентація В.І. Тільняк «Протидія булінгу в дитячому середовищі» Детальніше

5. Відеоролик про цькування Детальніше

6. Як реагувати на цькування Детальніше

7. Стратегії боротьби з глузуванням Детальніше

8. Відеоролик пісні М. Бурмаки «Не смійся з мене»

 

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3632
mod_vvisit_counterВчора7256
mod_vvisit_counterЦього тижня3632
mod_vvisit_counterМинулого тижня53712
mod_vvisit_counterЦього місяця100550
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі100551

Online (20 minutes ago): 93
Your IP: 54.146.195.24
,
Now is: 2018-11-18 12:58
20.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: