# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Учимося будувати громадянську освіту

  Середа, 12 червня 2019, 19:46
 • Буковина зустрічає своїх Героїв

  Середа, 12 червня 2019, 17:33
 • ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА» ЗАПРОШУЄ ВСІХ ПЕДАГОГІВ НА НЕЙМОВІРНУ ПОДІЮ ЧЕРВНЯ!

  Середа, 12 червня 2019, 08:39
 • Відбулися тренінгові курси за програмою "Дорослішай на здоров’я"

  Понеділок, 10 червня 2019, 11:29
 • Передові методики вдосконалення позашкільної освіти

  Понеділок, 10 червня 2019, 11:16

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Всеукраїнський вебінар «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

Всеукраїнський вебінар «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

  4 грудня 2018 р. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського (далі-ДНПБ) НАПН України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України провела Всеукраїнський вебінар, присвячений підсумкам Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського). Захід відбувся за підтримки «Microsoft Україна».

У ньому взяли участь бібліотекарі закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та методисти з бібліотечних фондів обласних, районних та міських управлінь освіти і науки з усіх областей України (загалом близько 1000 підключень).

Всеукраїнський вебінар відкрила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор ДНПБ Л.Д. Березівська, яка акцентувала увагу слухачів на тому, що багатогранна науково-педагогічна та літературна спадщина В. Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а привертає дедалі більш пильну увагу світової наукової і педагогічної громадськості. Вона наголосила на масштабності заходів, що проводилися як в Україні, так і за кордоном у рамках 100-річчя від дня народження видатного педагога (міжнародні та всеукраїнські науково-практичні конференції, педагогічні читання, круглі столи, виставки тощо). Цілком закономірно, що ДНПБ, яка з 2003 року гідно носить ім'я В. Сухомлинського, є найактивнішим популяризатором сухомлиністики в інформаційному просторі. Бібліотека як головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України активно долучилася до відзначення 100-річчя від дня народження видатного сина українського народу та сприяла залученню освітянських бібліотек до популяризації його педагогічних ідей. Лариса Дмитрівна повідомила, що в 2018 році у ДНПБ підготовлено біобібліографічний покажчик «Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження» (серія «Видатні педагоги світу»). Видання презентовано широкому загалу освітянської й бібліотечної спільноти на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та представлено на веб-порталі бібліотеки.

Онука педагога-гуманіста науковий співробітник відділу історії освіти ДНПБ Л.В. Сухомлинська розповіла про поширення сухомлиністики в Україні та світі.

Модератор заходу завідувач відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ І.І. Хемчян у своєму виступі «Роль шкільної бібліотеки у розвитку творчого потенціалу учнів» приділила увагу формам і методам бібліотечної роботи, що сприяють створенню умов для творчої самореалізації особистості. Доповідачка зазначила, що саме за ініціативою ДНПБ цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек був присвячений вшануванню пам'яті та популяризації спадщини видатного українського педагога, вченого зі світовим ім’ям. Із метою сприяння проведенню місячника фахівцями бібліотеки підготовлено методичні рекомендації та бібліографічний список літератури.

Науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ О.Л. Гончаренко у виступі-презентації підбила підсумки Всеукраїнського місячника та представила фотозвіт найцікавіших заходів, проведених шкільними бібліотеками в його рамках.

Із цікавими доповідями перед учасниками вебінару виступили директор КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради А.І. Бардашевська та заступник директора книгозбірні з наукової роботи Н.Ф. Попова. Вони презентували досвід популяризації спадщини В.О. Сухомлинського в обласній бібліотеці, а також розповіли про методичні аспекти організації Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2018 в Херсонській області.

Особливу зацікавленість у слухачів вебінару викликали виступи завідувачів шкільних бібліотек (Л.І. Ян (ЗОШ І–ІІІ ст. № 44 м. Херсона), Т.М. Єжової (Академічний ліцей ім. О.В. Мішукова м. Херсона Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті), Л.М. Масохи (ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 ім. В.О. Сухомлинського м. Броварів) щодо ролі бібліотеки закладу загальної середньої освіти в розвитку творчих здібностей учнів, зокрема на основі творів В. Сухомлинського. Про молодіжні ініціативи із залучення дітей до читання розповіли головний редактор нового журналу «Куншт» К.Л. Безкоровайний та заступник головного редактора У.С. Автономова.

На завершення Всеукраїнського вебінару відбулося обговорення важливих питань діяльності шкільних бібліотек в умовах розбудови Нової української школи. Учасники висловили щиру вдячність організаторам заходу за актуальність обраної теми та цікаві виступи.

Відеозапис вебінару можна переглянути за адресою: https://drive.google.com/drive/folders/1NEwGisT8GsJplBntcRC44ibWOcIbQppB?usp=sharing

Перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1GB2mb5fwQCq2iFyw6XE-ZePoG56INOA8 , можна ознайомитися з тематичними презентаціями, буктрейлерами, відеороликами, підготовленими бібліотечними фахівцями до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

Матеріал підготувала
завідувач відділу науково-методичного
забезпечення діяльності мережі
освітянських бібліотек
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського
І.І. Хемчян

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні10930
mod_vvisit_counterВчора11809
mod_vvisit_counterЦього тижня82323
mod_vvisit_counterМинулого тижня82936
mod_vvisit_counterЦього місяця176626
mod_vvisit_counterМинулого місяця278714
mod_vvisit_counterВсі1856400

Online (20 minutes ago): 173
Your IP: 3.90.108.129
,
Now is: 2019-06-15 22:21
19.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: