# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Ключові питання організації освітнього процесу на Буковині

  Понеділок, 16 вересня 2019, 09:14
 • Відбулися тренінгові курси за програмою «Дорослішай на здоров’я»

  П'ятниця, 13 вересня 2019, 11:31
 • Удосконалення організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

  Четвер, 12 вересня 2019, 13:20
 • Міжнародний фінський проект «Навчаємося разом»

  Четвер, 12 вересня 2019, 09:16
 • Вчаться вчителі предмета «Захист Вітчизни»

  Середа, 11 вересня 2019, 15:17

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

m s  4 вересня на базі Науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО відбулося засідання методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування «Нормативно-правове та методичне забезпечення діяльності працівників психологічної служби щодо профілактики булінгу та запобігання домашньому насильству у 2019/2020 н.р.». 

У проведенні методичної студії взяли участь Т.С.Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук; Д.Д.Романовська, завідувач НМЦ ППСР ІППОЧО, кандидат психологічних наук; Р.І.Мінтянська, методист НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО; В.І.Тільняк, практичний психолог комунального закладу КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», керівник-консультант методичної студії; М.П.Ткачук, практичний психолог Чернівецького обласного центру СССДМ; В.А.Осипенко, викладач ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», заступник голови Чернівецької філії УСП, голова секції психодрами, кандидат психологічних наук; Н.В.Оксіна, практичний психолог, викладач ДВН«Чернівецький політехнічний коледж», член УСП.

Перед початком роботи методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу з вітальними словами до всіх присутніх звернулася Т.С.Богачик, яка підкреслила важливість психологічного забезпечення освітнього процесу й роботи практичних психологів, соціальних педагогів з педагогічними працівниками в закладах освіти. Також вручила подяки ІППОЧО за активну участь у роботі методичної студії В.М.Тільняк, М.Ф.Вовчук, М.В.Пернай, Т.П.Чернівчан.

Цікавим та змістовним був психологічний меседж М.П.Ткачук щодо здійснення психологічного та соціального супроводу дітей з сімей СЖО, забезпечення прав дітей у сім’ї та школі й підготовки повідомлень щодо ситуацій насилля, невиконання батьками своїх обов’язків. Було визначено алгоритми взаємодії центрів СССДМ і закладів освіти у здійсненні соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Роботу продовжила Д.Д.Романовська, яка провела інтерактивне коло з учасниками щодо оновлення змісту психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу. Також завідувачка НМЦППСР розповіла про стратегії професійної діяльності в системі освіти у 2019/2020 н.р., новації у змісті роботи, у веденні документації та про можливості участі фахівців у методичних заходах, форумах професійного зростання, до яких можна долучитися у вересні-грудні 2019 року, які будуть організовані НМЦ ППСР ІППОЧО.

Надзвичайно корисним виявилося практичне заняття з оволодіння кінезіологічними вправами для оптимізації інтелектуальних процесів і підвищення розумової працездатності дітей з особливими освітніми потребами, проведене В.І.Тільняк.

Крім цього, присутні мали можливість ознайомитися із сучасними психодраматичними техніками, які можна ефективно використовувати в роботі з дітьми, які опинилися в СЖО, на воркшопі В.А.Осипенко та Н.В.Оксіна.

Після завершення науковий керівник методичної студії Д.Д.Романовська провела рефлексію з учасниками студії, у результаті якої було сформовано методичний алгоритм впровадження сучасних технологій кінезіології, психодрами, соціального захисту в роботі працівників психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.

ФОТОЗВІТ

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8812
mod_vvisit_counterВчора9737
mod_vvisit_counterЦього тижня28651
mod_vvisit_counterМинулого тижня79449
mod_vvisit_counterЦього місяця182756
mod_vvisit_counterМинулого місяця284427
mod_vvisit_counterВсі2789566

Online (20 minutes ago): 142
Your IP: 18.205.109.82
,
Now is: 2019-09-17 20:48
17.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: