# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Шановні вчителі! Запрошуємо вас на 5-й Серпневий Інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа»!

  Вівторок, 14 серпня 2018, 13:39
 • Нарада з науково-методичними працівниками ІППОЧО

  Вівторок, 14 серпня 2018, 13:21
 • Науково-педагогічний проект «Інтелект України»

  Середа, 27 червня 2018, 08:58
 • Триває робота додаткової очної сесії з підготовки вчителів 1-их класів

  Середа, 27 червня 2018, 08:55
 • Вітаємо переможців конкурсу «Джерело творчості»

  Середа, 27 червня 2018, 08:48

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Напрями роботи Виховна робота

Виховна робота

Методичні рекомендації щодо організації та проведення свята Останнього дзвоника та урочистостей із нагоди вручення випускникам документів про повну загальну середню освіту  

Інформація про результати планової перевірки з питань правової освіти в Чернівецькій спеціалізованій школі «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради для ознайомлення з позитивним досвідом роботи. (завантажити)

Методичні рекомендації щодо проведення рухливих ігор в таборах літнього відпочинку (завантажити)

Вихователям таборів (завантажити)

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ ОСВІТИ У ВИПАДКУ ВИЯВЛЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї ТА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ

Вчителі, класні керівники повинні не замовчувати факти жорстокого поводження з дітьми, направляти подання до ССД та інспекторів з охорони дитинства, вирішувати ці справи в короткий термін. У кожній школі  та кожному освітньому закладі має бути обласний (міський, районний, сільський) збірник, де мають бути представлені координати всіх служб, що опікуються дитиною та надають їй допомогу у випадку домашнього насильства. Такі збірники мають бути різних рівнів – розраховані на вчителів (з переліком установ та алгоритмом звертання до них у різних випадках), психологів (з інформаційно-методичними матеріалами та розробками), батьків (з інформаційними матеріалами стосовно неприпустимості насильства в сім’ї щодо дітей) та для самих дітей з ознаками насильства, телефонами довіри та інформацією про служби, що опікуються дитиною, яка постраждала від домашнього насильства. Пропонуємо Вашій увазі матеріали методичного посібника для освітян «Попередження, виявлення і подолання випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми» / Авт.: Журавель ТВ.,Кочемировська ОО., Ясеновська МЕ. / За загредБезпалько ОВК.: ТОВ "К.І.С.",2010. - 242 с. Рекомендовано до друку Науково-методичною радою,  Міністерства освіти і науки України, Протокол №7 (завантажити)

Залучення батьківської громадськості до навчально-виховного процесу у європейських школах
Батьки (чи опікуни) відіграють провідну роль у навчанні дітей активній громадянській позиції. Навчальні заклади і батьки розділяють відповідальність за передачу молоді гідних громадянських цінностей і навичок активної позитивної поведінки. Саме тому школа і батьки мають тісно співпрацювати, батьки і вчителі мають бути не лише зразками для наслідування, але й розвивати і удосконалювати свої власні громадянські навички. (завантажити)

Робота класного керівника з батьками.

Класний керівник виконує професійну функцію своєрідного вчителя батьків своїх учнів з питань сімейного виховання. Така педагогічна просвітня діяльність висуває перед класним керівником необхідність бути обізнаним зі значним обсягом літератури з питань сімейного виховання, аби завжди можна було порекомендувати батькам ту чи іншу працю, враховуючи їх виховні потреби у піднесенні педагогічної культури. (завантажити)

На допомогу класному керівнику. Особливості організації і проведення батьківських зборів.

В організації і проведенні класних батьківських зборів необхідно рішуче уникати суттєвих помилок, які ще, на жаль, мають місце в практичній діяльності частини класних керівників. Зокрема, йдеться про такі недоліки: запрошення батьків на збори через обов'язкові записи в учнівських щоденниках; призначення зборів у незручний для батьків час; перетворення зборів у своєрідне "судилище" над окремими батьками; об'єктивування негативних сторін поведінки окремих учнів; відсутність належного такту й дотримання вимог етики. (завантажити)

Наказ ДОНМС від 02.11.2012 №298 "Про затвердження плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року" (завантажити)

Специфіка залучення батьків, родичів до роботи з дитиною задля забезпечення її потреб.

Перш ніж починати роботу з батьками дитини, необхідно з'ясувати всі особливості родини та спектр проблем у сім'ї, що призвели до влаштування дитини в заклад. Як правило, це низка проблемних обставин. Наприклад, батьки можуть зловживати алкоголем і як наслідок - бути безробітними та неналежним чином виконувати свої батьківські обов'язки. Також непоодинокими є випадки, коли родина здається зовні благополучною, але при цьому має проблеми з вихованням дитини, тоді слід шукати психологічні проблеми в батьків (насильство в сім'ї або ж низький рівень розвитку батьківської компетенції). (завантажити)

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ ОСВІТИ У ВИПАДКУ ВИЯВЛЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї ТА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ

Вчителі, класні керівники повинні не замовчувати факти жорстокого поводження з дітьми, направляти подання до ССД та інспекторів з охорони дитинства, вирішувати ці справи в короткий термін. У кожній школі  та кожному освітньому закладі має бути обласний (міський, районний, сільський) збірник, де мають бути представлені координати всіх служб, що опікуються дитиною та надають їй допомогу у випадку домашнього насильства. Такі збірники мають бути різних рівнів – розраховані на вчителів (з переліком установ та алгоритмом звертання до них у різних випадках), психологів (з інформаційно-методичними матеріалами та розробками), батьків (з інформаційними матеріалами стосовно неприпустимості насильства в сім’ї щодо дітей) та для самих дітей з ознаками насильства, телефонами довіри та інформацією про служби, що опікуються дитиною, яка постраждала від домашнього насильства. Пропонуємо Вашій увазі матеріали методичного посібника для освітян «Попередження, виявлення і подолання випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми» / Авт.: Журавель Т. В., Кочемировська О. О., Ясеновська М. Е. / За заг. ред. Безпалько О. В. - К.: ТОВ "К.І.С.", 2010. - 242 с. Рекомендовано до друку Науково-методичною радою,  Міністерства освіти і науки України, Протокол №7. (завантажити)

Попереджуємо насильство та жорстоке поводження з дітьми в класному колективі. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ

Правила роботи дитячого колективу необхідні для того, щоб створити мікросередовище, «суспільство», в якому кожній дитині буде комфортно вчи­тися й існувати, навчатися працювати спільно, співвідносити власний світо­гляд з поглядами інших, розв'язувати та запобігати конфліктам, розв'язувати проблеми, створювати спільні плани та організовувати спільну діяльність, почувати себе безпечно. Тільки так можна створити спільноту, в якій кожна дитина буде важливою, де є спільні цілі, можливості і перспективи, де кожен має певні обов'язки перед собою та іншими. (завантажити)

9 кращих класних керівників області (за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  - "Класний керівник року" у 2012 році, наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.12.2012 № 433) (завантажити)

Алгоритм дій працівників системи освіти у випадку виявлення насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми (завантажити)
Всеукраїнська акція «Голуб Миру»

Методичні рекомендації щодо  організації дозвілля та зайнятості учнів на період осінніх канікул (завантажити)

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.09.12 №1/9-632 повідомляємо, що 21 вересня 2012 року в Україні буде відзначатись День Миру.
Пропонуємо провести концерти, форуми, акції, конкурси, уроки, лекції, покази фільмів та інші заходи, присвячені Дню Миру у 2012-му році: «Сталий мир заради сталого майбутнього».
Інформаційний центр ООН в Україні на честь Дня Миру організовує всеукраїнську акцію «Голуб Миру», до участі в якій запрошено колективи та учнів український шкіл. Школярам пропонується згуртуватись та створити живу фігуру «Голуба Миру» - одного з найбільш відомих символів цього дня.
Більш детальна інформація щодо Дня Миру за такою адресою: http://www.un.org/ru/events/peaceday/
Просимо надіслати фотографії фігур «голубів» до науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної освіти Чернівецької області до 23 вересня цього року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 10.09.2012 №77 "Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу - «Класний керівник року» у 2012 році" (завантажити)


На виконання Закону України "Про попередження насильства в сім'ї" Міністерством соціальної політики України як спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань попередження насильства в сім'ї за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні підготовлено та видано "Методичний посібник для фахівців, які впроваджують корекційні програми для осіб, що вчинили насильство в сім'ї".
Посібник розрахований, насамперед, для фахівців, які впроваджують корекційні програми для осіб, які вчинили насильство в сім'ї.
Електронний варіант посібника розміщено на сайті Міністерства (www.misp.gov.ua, розділ Сімейна політика - Попередження та протидія насильству в сім'ї та торгівлі людьми - Попередження насильства в сім'ї).
Вказаний посібник рекомендований для використання в роботі.


Методичні рекомендації щодо виховної роботи в загальноосвітніх закладах області (завантажити).
Пропонуємо сценарії першого уроку «Буковина – край, де варто жити»
Розробка першого уроку «Буковина – край, де варто жити» (3 клас) (Никифорак Світлана Юріївна, вчитель початкових класів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27) (завантажити).
"Буковина - край, де варто жити!". Урок для учнів 6-8 класів (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Ю.Федьковича №2) (завантажити).
"Буковина – край, де варто жити" (Жуковська Еліна Миколаївна, вчитель художньої культури Чернівецької гімназії №2) (завантажити).
Pозробки першого уроку «Буковина – край, де варто жити» для учнів початкових класів вчителів початкових класів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 (завантажити).
Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку «Буковина – край, де варто жити!» 1 вересня 2012 року (завантажити).

Специфіка залучення батьків, родичів до роботи

з дитиною задля забезпечення її потреб

 
Перш ніж починати роботу з батьками дитини, необхідно з'ясувати всі особливості родини та спектр проблем у сім'ї, що призвели до влаштування дитини в заклад. Як правило, це низка проблемних обставин. Наприклад, батьки можуть зловживати алкоголем і як наслідок - бути безробітними та неналежним чином виконувати свої батьківські обов'язки. Також непоодинокими є випадки, коли родина здається зовні благополучною, але при цьому має проблеми з вихованням дитини, тоді слід шукати психологічні проблеми в батьків (насильство в сім'ї або ж низький рівень розвитку батьківської компетенції).
2018
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4416
mod_vvisit_counterВчора5514
mod_vvisit_counterЦього тижня14916
mod_vvisit_counterМинулого тижня39922
mod_vvisit_counterЦього місяця80501
mod_vvisit_counterМинулого місяця173532
mod_vvisit_counterВсі3050585

Online (20 minutes ago): 87
Your IP: 54.198.126.110
,
Now is: 2018-08-14 20:55
22.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: