# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
  • Нагороджено переможців учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів учнівської та студентської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2016/2017 навчальному році

    Вівторок, 22 серпня 2017, 15:41
  • Інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів

    Вівторок, 22 серпня 2017, 15:36
  • Інструктивно-методична нарада для відповідальних за інклюзивну та індивідуальну форми навчання

    Вівторок, 22 серпня 2017, 15:31
  • Турнір юних математиків!!!

    Понеділок, 21 серпня 2017, 22:10
  • Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності Академії української преси

    Понеділок, 21 серпня 2017, 22:04

No categories found

  •   0
There are no images available in the gallery.
Всеукраїнські предметні олімпіади: здобутки, методичний супровід

Всеукраїнські предметні олімпіади

Відбувся IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

З вересня 2016 року по  березень 2017 року відповідно до плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, та спільну з Посольством Литовської Республіки в Україні,  було оголошено про проведення IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць». У ньому взяло участь понад 5,5 тисяч учасників з усіх регіонів України. 31 березня 2017 року в Посольстві Литовської Республіки в Україні нагороджено 26 переможців і призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», серед яких і учениця Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 16 Анастасія Єременко, яка посіла ІІІ місце. Учасницю нагородили відповідним дипломом та цінними подарунками.

konkurs ese_17_1 konkurs ese_17_2

 

 

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

kalancha anna-maria Каланча Ганна-Марія Дмитрівна, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури Детальніше
 dovhanuk olga  Довганюк Ольга Вікторівна, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Детальніше
eremko

Єремко Крістіна Корнеліївна

Крістіна навчається у Карапчівському ліцеї ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла I місце у IV етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської  мови та літератури.

lykunjuk

Лукинюк Анна-Марія Віорелівна

Анна-Марія навчається в 10-ому класі фізико-математичного профілю Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла І місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської  мови та літератури.

 masikevuz

Масікевич Родіка Флорівна

Родіка учениця 11-го класу Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури.

 bodnaruk Боднарюк Христина Вячеславівна

Цікавиться історією рідного міста, Буковинського краю, історією та традиціями єврейського народу, приділяє багато часу вивченню іноземних мов, бере активну участь у шкільних гуртках, позашкільних заходах. Упродовж останніх років Христина переможець Інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» (2015, І місце); міської та обласної олімпіади з івриту (2015, І місце); ІV  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з івриту (2016, ІІІ місце).

У 2016/2017 навчальному році на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з івриту посіла І місце (вчитель Щербак О.Д.), на ІV етапі – ІІІ місце (вчитель ЩербакО.Д.).
 borejko  

Борейко Олексій Сергійович

У 2016/2017 н.р. Олексій посів І місце на ІІ етапі, ІІ місце на ІІІ етапі та ІІІ місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчителі Решетнікова Л.Ю., Горбик Т.М.); І місце на ІІ етапі та ІІІ на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (вчитель Букатарь О.М.) та ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Заводя Я.А.).
 vaskivska  

Васьківська Наталія Володимирівна

Васьківська Наталія щорічно є переможцем міських та обласних олімпіад з математики, фізики, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, лінгвістики. Та перевагу Наталка віддала науці про Всесвіт  та таємниці зоряного неба. Двічі вона посідала ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Пшенічка П.Ф., тьютор Стратійчук О.А.), здобула ІІ місце на обласній конференції школярів «Зоряний шлях-2017» та міській освітньо-науковій конференції учнівської молоді  « Всесвіт-2016 ».

 veremchuk  

Веремчук Микола Едуардович

Призер та переможець багатьох змагань та турнірів із точних наук, 2017 здобув срібну та бронзову медалі на ХХІV Міжнародній конференції молодих вчених; І місце у ІІI етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з темою «Вимірювання густини повітря використовуючи метод Шлірен фотографії»;  III місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; III командне та ІІ особисте місце на 25 Всеукраїнському турнірі юних фізиків.

Миколина мрія – займатися дослідженнями в області фізики.
 vorobez  

Воробець Анастасія Олексіївна

У 2016/2017 н.р. вона посіла І місце у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, а у IV етапі цієї олімпіади виборола ІІІ місце (вчитель Сторощук Н.М.); у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Настя посіла ІІІ місце (вчитель Букатар І.О.), а у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – також ІІІ місце (вчитель Майданик В.Л.).
 gohcharuk  

Гончарук Сергій Григорович

У 2016/2017 н.р. здобув ІІ місце  на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Своїм успіхом Сергій завдячує Яценку Віталію Васильовичу, Стратійчуку Олегу Анатолійовичу та Коблянській Фаїні Григоріївні за те, що  допомогли повірити в себе та поділилися знаннями.
 gotunchan  

Готинчан Андрій Гергійович

Андрій щорічно є переможцем  міських та обласних олімпіад з математики й фізики, у складі команди ліцею займав  ІІ місце у міському турнірі знавців історії рідного краю та у Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

Найбільше захоплення Андрія – хімія. У 2016/2017 н.р. здобув ІІІ місце у IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (вчитель СкіпГ.В.); на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з хімії виборов ІІ місце (керівник Халавка Ю.Б.)
 grigorchuk  

Григорчук Максим Андрійович

У 2017 році здобув ІІІ місце IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, бронзову медаль на Міжнародній конференції молодих вчених ICYS з роботою «Стохастичний резонанс у симетричній бістабільній системі».
 getaruk  

Жетарюк Марта Ігорівна

Упродовж останніх років Марта – призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. У 2016/2017 навчальному році на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови  посіла ІІІ місце (вчитель Архилюк Г.В.).
 zajachuk  

Заячук Анастасія Мирославівна

У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії здобула I місце та I місце у конференції з захисту наукових робіт «Моя Батьківщина – Україна».
 karvazkij  

Карвацький Віктор Володимирович

У 2016/2017 н.р., виступаючи на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Віктор посів ІІІ місце. Здобуті перемоги на учнівській гімназійній конференції «Зроби крок», міській освітньо-науковій конференції учнівської молоді «Всесвіт» демонструють широкий спектр його інтересів та знань.
 kazur  

Качур Артур Віталійович

У 2016/2017 н.р. Артур здобув у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІІ місце з фізики та  астрономії (вчителі Стратійчук О.А., Олексієвич Н.Л., Гоян О.В.).
 korol  

Король Роміна Петрівна

У 2016/2017 навчальному році здобула ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) (вчитель Колеснікова Д.О.).
 kuzenko  

Кузенко Ростислав Олександрович

У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови здобув ІІ місце ( вчитель Шорок О.В.).
 kurpa  

Курпа Ольга Іллівна

У 2016/2017 н.р. Ольга посіла І місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (вчитель Курик К.В.); ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Пиптюк О.І.).
 lischinskij  

Ліщинський Максим Костянтинович

У 2016/2017 н.р. здобув ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
 muratov  

Муратов Тимофій Віталійович

У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови здобув ІІІ місце (вчитель Кулібаба Л.В.), отримав диплом з французької мови DELF B2.
 navolskij  

Навольський Владислав Володимирович

У 2016/2017 н.р. у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії здобув ІІ місце (вчитель Лукащук Я.О.), захистив наукову роботу на тему «Географічні особливості формування електоральної думки населення етноконтактного поліетнічного регіону (на прикладі Чернівецької області)» (керівник Костащук І.І.) та здобув ІІ місце.
 oleksushun  

Олексишин Олексій Андрійович

У IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики здобув IІ місце у 2016/2017 н.р.  У 2017 році здобув ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції математика. У 2017 році здобув срібну медаль на ХХІV Міжнародній конференції молодих вчених.
 prozenko  

Проценко Владислав Ігорович

Навчається у 8-А класі Чернівецької гімназії № 1 імені Тараса Григоровича Шевченка. У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії здобув III місце (вчитель Радиш А.С.).
 troyanska  

Троянська Аніта Вадимівна

У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови здобула І місце ( вчитель Кулібаба Л.В.), отримала диплом з французької мови DELF B2.
 fulupchyk  

Филипчук Тетяна Миколаївна

Навчається в гімназії №4. У 2016/2017 навчальному році у IV етапі  Всеукраїнської олімпіади з екології здобула ІІ місце та І місце на обласній олімпіаді з німецької мови.
zepilova

Цепілова Олександра Дмитрівна

Навчається у 8-Б класі Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів. У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад здобула ІІІ місце з фізики (вчитель Марченко О.М.) та математики (вчитель Жук І.В.).
cherkez

Черкез Дімітрій Віорелович

Навчається в 11 класі Чернівецької гімназії №3.  У 2016/2017 навчальному році у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови здобув ІІІ місце (вчитель Лакуста А.І.). На захисті ІІІ етапу науково-дослідницьких робіт МАН України здобув ІІІ місце.
sherbak

Щербак Тетяна Андріївна

У 2016/2017 навчальному році у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з івриту здобула І місце (вчитель Щербак О.Д.). Є призером XVI Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту» в секції «Літературні роботи з історії Голокосту», ІІ місце).

 

2017
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5907
mod_vvisit_counterВчора4667
mod_vvisit_counterЦього тижня12565
mod_vvisit_counterМинулого тижня36655
mod_vvisit_counterЦього місяця102469
mod_vvisit_counterМинулого місяця123638
mod_vvisit_counterВсі1077515

Online (20 minutes ago): 88
Your IP: 107.22.52.86
,
Now is: 2017-08-22 22:25
10.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: