# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
  • Методична студія з мистецтва у Сторожинецькому районі

    Четвер, 15 листопада 2018, 17:07
  • The LEGO Foundation провели навчальний тренінг для буковинських освітян

    Четвер, 15 листопада 2018, 16:59
  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "бобер - 2018"

    Четвер, 15 листопада 2018, 16:15
  • «Перші кроки впровадження Концепції Нової української школи»«Перші кроки впровадження Концепції Нової української школи»

    Вівторок, 13 листопада 2018, 18:01
  • Методична студія для вихователів закладів дошкільної освіти

    Вівторок, 13 листопада 2018, 15:54

No categories found

  •   0
There are no images available in the gallery.
Всеукраїнські предметні олімпіади: здобутки, методичний супровід Здобутки

Здобутки


альманах "Я - творча особистість"

 

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р.

kostynian adriiana

Костинян Адріяна Іванівна, учениця 9 класу Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску Глибоцького району, здобула диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури у 2017/2018 навчальному році.

moroz anna-mariia

Мороз Анна-Марія Георгіївна, учениця 9 класу Йорданештської ЗОШ №2 І-ІІ ступенів Глибоцького району, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури у 2017/2018 навчальному році.

 eremko kristina

Єремко Крістіна Корнеліївна, учениця 10 класу Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску Глибоцького району, здобула диплом  ІІІ ступеня на  ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури у 2017/2018 навчальному році.

 nazaryshyn oleksandr

Назаришин Олександр Віталійович, учень 11 фізико-математичного класу Глибоцького ліцею, здобув диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології в 2017/2018 навчальному році.

avram vadym

Аврам Вадим Іванович, учень 8 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2017/2018 навчальному році.

rudnitskyi oleksandr

Рудніцький Олександр Михайлович, учень 10 класу Верхньостановецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2017/2018 навчальному році.

hashpan edhar Гашпан Едгар Валентинович, учень 8 класу Чудейського НВК Чудейської ОТГ, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2017/2018 навчальному році.
boreyko Борейко Олексій Георгійович, учень 10-А класу Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю Чернівецької міської ради,   здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2017/2018 навчальному році.
koblianskyiandrii Коблянський Андрій Олександрович, учень 10 класу загальноосвітньої школи № 1 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2017/2018 навчальному році.
kostash mariia Косташ Марія Миколаївна, учениця 10 класу гімназії № 6 Чернівецької міської ради, здобула диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови у 2017/2018 навчальному році.
kravchuk andriy Кравчук Андрій Аврелович, учень 11 класу гімназії № 6 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури у 2017/2018 навчальному році.
kuzyk taras Кузик Тарас Юрійович, учень 11 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році.
veremchuk Веремчук Микола, учень  11 класу Чернівецького ліцею №1 фізико-математичного та економічного профілів, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2017/2018 навчальному році.
zaiachuk anastasiia Заячук Анастасія Мирославівна, учениця 9 класу гімназії №4 Чернівецької міської ради, здобула диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2017/2018 навчальному році. 
zhetariuk iryna Жетарюк Ірина, учениця 9 класу Чернівецької гімназії № 1 імені Т.Г. Шевченка, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017/2018 навчальному році.
fedorkova

Федоркова Софія Русланівна, учениця 10 класу гімназії №4 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017/2018 навчальному році.

 kachur artur

Качур Артур Віталійович, учень 11 класу гімназії № 5 Чернівецької міської ради, здобув дипломи ІІІ ступенів на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та фізики у 2017/2018 навчальному році.

 lishchynskyi

Ліщинський Максим Костянтинович, учень 10 класу ліцею №1 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2017/2018 навчальному році.

 malyshevska

Малишевська Інна Ігорівна, учениця 11 класу гімназії № 2 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році.

 moskaliuk mykyta

Москалюк Микита Олександрович, учень 9 класу гімназії №3 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у 2017/2018 навчальному році.

 navolskyi

Навольський Владислав Володимирович, учень 11 класу гімназії №4 Чернівецької міської ради, здобув диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2017/2018 навчальному році.

 oleksyshyn Олексишин Олексій Андрійович, учень 11 класу ліцею №1 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2017/2018 навчальному році.
 palamar

Паламар Остап Васильович, учень 10 класу гімназії №4 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2017/2018 навчальному році.

 panevska

Паневська Діана Ігорівна, учениця 11 класу гімназії №1 Чернівецької міської ради, здобула диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017/2018 навчальному році.

 radevych Радевич Інна Ігорівна, учениця 9 класу ліцею №4 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  у 2017/2018 навчальному році. 
 seredenko

Середенко Валерія Вячеславівна, учениця 9 гімназії №3 Чернівецької міської ради, здобула диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у 2017/2018 навчальному році.

 shcherbak

Щербак Тетяна Андріївна, учениця 10 класу СШ ОРТ I-III ст № 41 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит у 2017/2018 навчальному році.

 steblei-dribna

Стеблей-Дрібна Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу гімназії №1 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2017/2018 навчальному році.

 tsepilova

Цепілова Олександра Дмитрівна, учениця 9 класу ліцею №1 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2017/2018 навчальному році.

 tsurkan Цуркан Микита Васильович, учень 11 класу гімназії №3 Чернівецької міської ради, здобув диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у 2017/2018 навчальному році.
 yakhaieva

Яхяєва Джаміла Фархадкизи, учениця 9 класу гімназії № 1 Чернівецької міської ради, здобула диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017/2018 навчальному році.

 

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

kalancha anna-maria Каланча Ганна-Марія Дмитрівна, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури Детальніше
 dovhanuk olga  Довганюк Ольга Вікторівна, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Детальніше
eremko

Єремко Крістіна Корнеліївна

Крістіна навчається у Карапчівському ліцеї ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла I місце у IV етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської  мови та літератури.

lykunjuk

Лукинюк Анна-Марія Віорелівна

Анна-Марія навчається в 10-ому класі фізико-математичного профілю Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла І місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської  мови та літератури.

 masikevuz

Масікевич Родіка Флорівна

Родіка учениця 11-го класу Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску.

У 2016/2017 н.р. посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури.

 bodnaruk Боднарюк Христина Вячеславівна

Цікавиться історією рідного міста, Буковинського краю, історією та традиціями єврейського народу, приділяє багато часу вивченню іноземних мов, бере активну участь у шкільних гуртках, позашкільних заходах. Упродовж останніх років Христина переможець Інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» (2015, І місце); міської та обласної олімпіади з івриту (2015, І місце); ІV  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з івриту (2016, ІІІ місце).

У 2016/2017 навчальному році на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з івриту посіла І місце (вчитель Щербак О.Д.), на ІV етапі – ІІІ місце (вчитель ЩербакО.Д.).
 borejko  

Борейко Олексій Сергійович

У 2016/2017 н.р. Олексій посів І місце на ІІ етапі, ІІ місце на ІІІ етапі та ІІІ місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчителі Решетнікова Л.Ю., Горбик Т.М.); І місце на ІІ етапі та ІІІ на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (вчитель Букатарь О.М.) та ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Заводя Я.А.).
 vaskivska  

Васьківська Наталія Володимирівна

Васьківська Наталія щорічно є переможцем міських та обласних олімпіад з математики, фізики, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, лінгвістики. Та перевагу Наталка віддала науці про Всесвіт  та таємниці зоряного неба. Двічі вона посідала ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Пшенічка П.Ф., тьютор Стратійчук О.А.), здобула ІІ місце на обласній конференції школярів «Зоряний шлях-2017» та міській освітньо-науковій конференції учнівської молоді  « Всесвіт-2016 ».

 veremchuk  

Веремчук Микола Едуардович

Призер та переможець багатьох змагань та турнірів із точних наук, 2017 здобув срібну та бронзову медалі на ХХІV Міжнародній конференції молодих вчених; І місце у ІІI етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з темою «Вимірювання густини повітря використовуючи метод Шлірен фотографії»;  III місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; III командне та ІІ особисте місце на 25 Всеукраїнському турнірі юних фізиків.

Миколина мрія – займатися дослідженнями в області фізики.
 vorobez  

Воробець Анастасія Олексіївна

У 2016/2017 н.р. вона посіла І місце у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, а у IV етапі цієї олімпіади виборола ІІІ місце (вчитель Сторощук Н.М.); у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Настя посіла ІІІ місце (вчитель Букатар І.О.), а у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – також ІІІ місце (вчитель Майданик В.Л.).
 gohcharuk  

Гончарук Сергій Григорович

У 2016/2017 н.р. здобув ІІ місце  на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Своїм успіхом Сергій завдячує Яценку Віталію Васильовичу, Стратійчуку Олегу Анатолійовичу та Коблянській Фаїні Григоріївні за те, що  допомогли повірити в себе та поділилися знаннями.
 gotunchan  

Готинчан Андрій Гергійович

Андрій щорічно є переможцем  міських та обласних олімпіад з математики й фізики, у складі команди ліцею займав  ІІ місце у міському турнірі знавців історії рідного краю та у Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

Найбільше захоплення Андрія – хімія. У 2016/2017 н.р. здобув ІІІ місце у IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (вчитель СкіпГ.В.); на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з хімії виборов ІІ місце (керівник Халавка Ю.Б.)
 grigorchuk  

Григорчук Максим Андрійович

У 2017 році здобув ІІІ місце IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, бронзову медаль на Міжнародній конференції молодих вчених ICYS з роботою «Стохастичний резонанс у симетричній бістабільній системі».
 getaruk  

Жетарюк Марта Ігорівна

Упродовж останніх років Марта – призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. У 2016/2017 навчальному році на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови  посіла ІІІ місце (вчитель Архилюк Г.В.).
 zajachuk  

Заячук Анастасія Мирославівна

У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії здобула I місце та I місце у конференції з захисту наукових робіт «Моя Батьківщина – Україна».
 karvazkij  

Карвацький Віктор Володимирович

У 2016/2017 н.р., виступаючи на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Віктор посів ІІІ місце. Здобуті перемоги на учнівській гімназійній конференції «Зроби крок», міській освітньо-науковій конференції учнівської молоді «Всесвіт» демонструють широкий спектр його інтересів та знань.
 kazur  

Качур Артур Віталійович

У 2016/2017 н.р. Артур здобув у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІІ місце з фізики та  астрономії (вчителі Стратійчук О.А., Олексієвич Н.Л., Гоян О.В.).
 korol  

Король Роміна Петрівна

У 2016/2017 навчальному році здобула ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) (вчитель Колеснікова Д.О.).
 kuzenko  

Кузенко Ростислав Олександрович

У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови здобув ІІ місце ( вчитель Шорок О.В.).
 kurpa  

Курпа Ольга Іллівна

У 2016/2017 н.р. Ольга посіла І місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (вчитель Курик К.В.); ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Пиптюк О.І.).
 lischinskij  

Ліщинський Максим Костянтинович

У 2016/2017 н.р. здобув ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
 muratov  

Муратов Тимофій Віталійович

У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови здобув ІІІ місце (вчитель Кулібаба Л.В.), отримав диплом з французької мови DELF B2.
 navolskij  

Навольський Владислав Володимирович

У 2016/2017 н.р. у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії здобув ІІ місце (вчитель Лукащук Я.О.), захистив наукову роботу на тему «Географічні особливості формування електоральної думки населення етноконтактного поліетнічного регіону (на прикладі Чернівецької області)» (керівник Костащук І.І.) та здобув ІІ місце.
 oleksushun  

Олексишин Олексій Андрійович

У IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики здобув IІ місце у 2016/2017 н.р.  У 2017 році здобув ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції математика. У 2017 році здобув срібну медаль на ХХІV Міжнародній конференції молодих вчених.
 prozenko  

Проценко Владислав Ігорович

Навчається у 8-А класі Чернівецької гімназії № 1 імені Тараса Григоровича Шевченка. У 2016/2017 навчальному році у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії здобув III місце (вчитель Радиш А.С.).
 troyanska  

Троянська Аніта Вадимівна

У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови здобула І місце ( вчитель Кулібаба Л.В.), отримала диплом з французької мови DELF B2.
 fulupchyk  

Филипчук Тетяна Миколаївна

Навчається в гімназії №4. У 2016/2017 навчальному році у IV етапі  Всеукраїнської олімпіади з екології здобула ІІ місце та І місце на обласній олімпіаді з німецької мови.
zepilova

Цепілова Олександра Дмитрівна

Навчається у 8-Б класі Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів. У 2016/2017 навчальному році в ІV етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад здобула ІІІ місце з фізики (вчитель Марченко О.М.) та математики (вчитель Жук І.В.).
cherkez

Черкез Дімітрій Віорелович

Навчається в 11 класі Чернівецької гімназії №3.  У 2016/2017 навчальному році у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови здобув ІІІ місце (вчитель Лакуста А.І.). На захисті ІІІ етапу науково-дослідницьких робіт МАН України здобув ІІІ місце.
sherbak

Щербак Тетяна Андріївна

У 2016/2017 навчальному році у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з івриту здобула І місце (вчитель Щербак О.Д.). Є призером XVI Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту» в секції «Літературні роботи з історії Голокосту», ІІ місце).

 

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2922
mod_vvisit_counterВчора8954
mod_vvisit_counterЦього тижня42120
mod_vvisit_counterМинулого тижня43206
mod_vvisit_counterЦього місяця85326
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі85327

Online (20 minutes ago): 100
Your IP: 54.159.44.54
,
Now is: 2018-11-16 09:56
22.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: