how to spy on iphone without jailbreak for free como localizar un celular best pregnancy tracker app android check this out como rastrear mi celular xperia
 • Віртуальна школа з хімії

  Четвер, 27 квітня 2017, 16:44
 • Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо сьогодні навчати так, як навчали цього вчора

  Четвер, 27 квітня 2017, 16:12
 • На Буковині вперше стартував фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!»

  Четвер, 27 квітня 2017, 15:44
 • Віртуальна школа

  Четвер, 27 квітня 2017, 13:57
 • Моделювання стратегії розвитку потенціалу громад у сфері управління освітою

  Четвер, 27 квітня 2017, 08:58

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Вищі досягнення

Вищі досягнення

Вітаємо колег!

DSC 0329

Підведено підсумки Восьмого всеукраїнського конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної  педагогічної  освіти,   що проводився під егідою Консорціуму закладів післядипломної освіти із залученням інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти – членів Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Колектив Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області вітає колег: лауреатів  конкурсу авторський колектив у складі: Романовської Д.Д., завідувача НМЦ практичної психології та соціальної роботи та Твардовської О.І., практичного психолога ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернівецької міської ради за розроблений спецкурс «Психологічний супровід підготовки учнів до ЗНО», а також учасників – авторський колектив у складі: Унгурян І.К., викладача кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою та Куриш Н.К., завідувача НМЦ освітнього  менеджменту та координації діяльності методичних служб за представлену програму спецкурсу «Уроки з підприємницьким тлом як засіб формування підприємливості та ініціативності учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

DSC 0329

DSC 0329DSC 0329

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Равлюк Любомир Романович

 

20002 2Під час урочистостей з нагоди 97-ої річниці Буковинського віча нагородили лауреатів обласної літературно-мистецької премії ім. Сидора Воробкевича.

 

У номінації «Література та мистецтво» лауреатом премії став Любомир Равлюк – методист НМЦ виховної роботи ІППОЧО, співак і композитор, лауреат всеукраїнських фестивалів та конкурсів, член Національної Ліги композиторів України, Всеукраїнської музичної спілки, керівник народного вокального ансамблю "Марічка" Центрального палацу культури м. Чернівці, керівник народної чоловічої капели "Дзвін" Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

 

20002 220002 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Говорнян Лілія Серафимівна

IMG 006

За вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі краю, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм

Романовська Діана Дорімедонтівна

 oruginal 120-21 листопада 2012 року у м. Дніпропетровську проводилась Всеукраїнська науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід як методологічна основа інклюзивної освіти», де завідувачку науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної роботи Чернівецької області Д.Д. Романовську було нагороджено дипломом переможця у 2012 році конкурсу «Громадське визнання» у галузі психології у номінації «Прикладна психологія».  Організаторами Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності в Україні є Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи, Інститут психології ім. Г.С.Костюка АПН України та газета «Психолог» і «Психолог дошкілля» (видавництво «Шкільний світ»). Варто відмітити, що Панок В.Г., директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи, відзначив високу якість і результативність роботи Д.Д. Романовської та психологічної служби Чернівецької області в цілому. Конкурс «Громадське визнання» у галузі психології в країні проводиться щорічно. Переможців визначають у 4 номінаціях: 1. Академічна психологія (за значні досягнення у розвитку психологічної науки, фундаментальні дослідження, загальний внесок у світову та вітчизняну науку); 2. Прикладна психологія (за значні досягнення в галузі практичної психології — організація, розробка та обґрунтування практичних методів, методик, технологій і служб); 3. Методична робота і психологічна практика (найкращі методичні розробки для практичних психологів і соціальних педагогів, за високі досягнення у практичній роботі); 4. Професійноінформаційна психологія (за вагомий внесок у розвиток професійно інформаційного простору, автори газет «Психолог» та «Психолог дошкілля»).  В склад журі конкурсу входили наукові працівники Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, Інституту психології ім. Г.С.Костюка АПН України та члени редакційної колегії газети «Психолог» та «Психолог дошкілля» (видавництво «Шкільний світ»). Слід також підкреслити, що видавництвом «Шкільний світ» підготовлено до друку авторський номер газети «Психолог» – Романовської Д.Д., де подано до друку її найкращі методичні розробки. Газета вийде у світ на початку 2013 року. Метою конкурсу є підвищення престижу та соціального статусу професії психолога, зокрема практичного психолога в системі освіти, задля єднання наукової академічної психології з практикою, поширення найкращого методичного досвіду регіонів України. Слід зауважити, що свого часу переможцями конкурсу визнавалися видатні науковці у галузі психології і соціальної роботи нашої держави, а тому, особливо приємно, що серед когорти визначних діячів науки сьогодення є наша земляк і колега, завідувач НМЦППСР ІППОЧО Д.Д. Романовська.

Куриш Наталя КонстянтинівнаКуриш

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди проведення Крайових зборів керівників навчальних закладів області

 Старовойт Петро Сергійович

 "Моє покликання - методист"

102 657114 грудня 2012 року у Київському міському Будинку Учителя Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України провів перший Всеукраїнський методичний турнір «Моє покликання - методист». Участь у ньому взяв Старовойт Петро Сергійович, завідувач науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Представлену на турнір його книгу «Секрети виховання» визнано як найкращий матеріал з виховної діяльності і відзначено дипломом Національної академії педагогічних наук України за оригінальність та змістовність представлених конкурсних матеріалів щодо організації науково-методичної роботи з питань виховної роботи та позашкільної освіти, Дипломом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я за виявлений професіоналізм і високу методичну культуру. Петро Старовойт отримав сертифікат на право публікації власного творчого доробку у Всеукраїнському журналі «Методист». Книгу «Секрети виховання» написано у формі педагогічних етюдів, які відображають успіхи, проблеми та перспективи сучасної української школи. Основна мета написання книги – гуманізація навчально-виховного процесу. 

Вітаємо автора і бажаємо творчих успіхів та здоровя! (завантажити презентацію)

 

1000110002

 

 Мінченко Тамара Антонівна

SDC18655

20001

 

 

                                                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

За популяризацію життя і творчості Д.Ю. Загула та інших письменників 

  

  

 

 

  

20002                                                                                                                                                                                    

 

 

 

  

 

За багаторічну сумлінну працю та досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління

 

 

 

 

 

 

 

Коноплянко Юрій Борисович

 За підготовку команди-призера "Грім" ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця"

2017
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні849
mod_vvisit_counterВчора8235
mod_vvisit_counterЦього тижня35523
mod_vvisit_counterМинулого тижня36619
mod_vvisit_counterЦього місяця158764
mod_vvisit_counterМинулого місяця167421
mod_vvisit_counterВсі499684

Online (20 minutes ago): 111
Your IP: 54.92.170.117
,
Now is: 2017-04-28 02:20
7.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: