# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08
 • Інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників

  П'ятниця, 19 жовтня 2018, 08:26
 • Про проведення вебінару з проблеми: «Стан та перспективи впровадження військово-патріотичної виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітній простір»

  Четвер, 18 жовтня 2018, 14:11
 • «Роль вчителя у формуванні духовних цінностей українського патріота»

  Вівторок, 16 жовтня 2018, 16:08
 • Турнір юних фізиків

  Вівторок, 16 жовтня 2018, 09:26

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.

Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми

dsc 015310 травня вчителі початкового навчання в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області мали можливість бути присутніми на онлайн-конференції, яка проводилась на базі Інституту педагогіки НАПН України на тему: «Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми».

Доповідачами порушились ряд питань.

У своєму виступі Олександра Савченко, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, академік Національної академії педагогічних наук України зазначила, що метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, а необхідною умовою формування компетентностей є діяльнісна спрямованість навчання, яка передбачає постійне включення учнів до різних видів педагогічно-активної навчально-пізнавальної діяльності, а також практична його спрямованість. Особливо Олександра Яківна звернула увагу на те, що школи самостійно визначатимуть хід навчального процесу, орієнтуючись на формування ключових та предметних компетентностей учнів після закінчення навчального року. «Знати, поважати і враховувати індивідуальність кожного учня – обов’язкова умова успішності навчання», – зазначила Олександра Яківна.

Далі до виступу долучилась Катерина Пономарьова, старший науковий співробітник Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України, до уваги слухачів представлений буквар для 1-ого класу (автор К.Пономарьова), а також зошити для письма і розвитку мовлення.

Про особливості реалізації програми в підручнику «Математика. 1 клас» (авторів С.Скворцова, О.Онопрієнко) розповіла Оксана Онопрієнко, завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Головний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки Надія Бібік обговорила методичні рекомендації до реалізації програми в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» (авторів Н.Бібік, Г.Бондарук).

Оксана Вашуленко, науковий співробітник лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України презентувала всім присутнім учасникам «Буквар» (авторів М.Вашуленка та О.Вашуленка).

«Математика настільки серйозний предмет, що не треба пропускати можливості зробити його цікавішим», – Б.Паскаль, французький філософ. Такими словами почала свою доповідь Світлана Скворцова, доктор педагогічних наук, професор кафедри математики та методики її навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, яка представила підручник з математики для 1-ого класу.

Ірина Андрусенко, науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки порушила тему особливостей інтеграції змісту в курсі «Я досліджую світ». І на закінчення виступила Дарина Васильєва, вчитель математики, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України з представленням підручника з математики для 1-ого класу.

На останок учасники зустрічі змогли поспілкуватись з гостями заходу, та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

ФОТОЗВІТ

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2685
mod_vvisit_counterВчора7646
mod_vvisit_counterЦього тижня2685
mod_vvisit_counterМинулого тижня58936
mod_vvisit_counterЦього місяця146124
mod_vvisit_counterМинулого місяця162447
mod_vvisit_counterВсі3445142

Online (20 minutes ago): 142
Your IP: 54.224.89.34
,
Now is: 2018-10-21 09:35
10.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: