# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Навчальний практикум для вчителів початкової школи

  Четвер, 27 червня 2019, 08:59
 • НУШ – це довготермінова реформа

  Середа, 26 червня 2019, 18:01
 • Вчена рада розглянула ряд актуальних питань

  Понеділок, 24 червня 2019, 14:48
 • Засідання Ради директорів ЗНЗ

  Понеділок, 24 червня 2019, 11:55
 • Відбулося тренінгове навчання групи практичних психологів за програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»

  Понеділок, 24 червня 2019, 11:48

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Знання засвоюються, уміння і навички – формують

Знання засвоюються, уміння і навички – формують

1415888662 111111Сьогодні, 13 листопада 2014 року, розпочав роботу Всеукраїнський семінар із технологічної освіти «Актуальні питання розвитку трудового навчання (технологій) у сучасних умовах». Пленарне засідання розпочалося з вітальних слів Оксани Палійчук, директора Департаменту освіти і науки та Григорія Біляніна, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, які привітали присутніх, побажали плідної роботи та зауважили, що у кожному районі Чернівецької області є творчі лабораторії, які мають чим здивувати. Основною думкою, яка прослідковувалась під час виступів керівників освіти краю, була: «Основне завдання вчителя – не тільки дати учневі знання, а навчити його застосовувати ці знання на практиці».

Продовжуючи роботу пленарного засідання, до учасників семінару звернувся Віктор Давидович, заступник декана інженерно-технічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича. Віктор Олександрович висловив вдячність Міністерству освіти і науки за те, що семінар проводиться на теренах Буковини та наголосив, що інноваційні процеси повинні активно впроваджуватися в навчальний процес.

Заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Сергій Дятленко зауважив: «Змінилася країна, змінилися ми, змінилася освіта. Обов’язок учителів – йти в ногу з часом, постійно викликати в учнів інтерес до навчального процесу, а це можливо тоді, коли практичні навички ставитимуться на перше місце, коли ми почнемо звертати увагу на кінцевий результат, а не на підготовчий процес».

Думку Сергія Миколайовича підтримав під час свого виступу Андрій Терещук, професор кафедри технологічної освіти Уманського національного педагогічного університету ім.Павла Тичини, доктор педагогічних наук. За словами Андрія Івановича, основною ознакою технології повинен бути кінцевий результат. Тому, напевно, наша освіта суттєво відрізняється від європейської. Адже ми, в першу чергу, звертаємо увагу на процес підготовки, а не на результат. Потрібно творчо працювати на результат, щоб учитель був суб’єктом навчального процесу, а для цього потрібно створити умови. Ми зобов’язані активно вводити компетентнісний підхід до навчання, вчитель трудового навчання має структурувати свій урок навколо практичної роботи, адже знання засвоюють, уміння й навички – формують.

Олександр Пархоменко та Тетяна Пасічна, наукові співробітники Інституту проблем виховання Національної академії наук України, на прикладі Новопечерської школи м.Києва розповіли та продемонстрували відеоролик, як застосовуються новітні підходи до вивчення трудового навчання у сучасних школах.

Про позитивні чинники впливу на розвиток трудового навчання Буковини та про те, як з року в рік учні Чернівецької області займають призові місця на Всеукраїнських турнірах та олімпіадах з трудового навчання поінформував Юрій Воскобойник, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін. Акцентував увагу Юрій Миколайович на тому, що тільки у Чернівецькій області започатковано і успішно ось уже 5 рік проводиться учнівська олімпіада з трудового навчання серед спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з різними фізичними та іншими вадами, що стимулює дітей до активного життя, подальшого працевлаштування. Було висловлено вдячність Департаменту освіти і науки Чернівецької області та Інституту післядипломної педагогічної освіти за співпрацю, розуміння та вирішення проблем, підтримку на методичному та теоретичному рівнях учителів трудового навчання.

Після пленарного засідання учасники семінару мали змогу ознайомитися з архітектурною спадщиною Чернівців та провести обговорення побаченого за круглим столом загальноосвітнього навчального закладу №27 ім.С.Воробкевича.

2019
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8534
mod_vvisit_counterВчора10608
mod_vvisit_counterЦього тижня72024
mod_vvisit_counterМинулого тижня73377
mod_vvisit_counterЦього місяця213730
mod_vvisit_counterМинулого місяця332102
mod_vvisit_counterВсі2213926

Online (20 minutes ago): 133
Your IP: 54.211.135.32
,
Now is: 2019-07-20 19:30
18.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: