# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Відбулося засідання вченої ради ІППОЧО

  Четвер, 20 вересня 2018, 17:48
 • Наказ ДОН "Про підготовку та відзначення 100-річчя Буковинського віча в закладах освіти області"

  Четвер, 20 вересня 2018, 11:01
 • Проект "Будь розумним/Be Smart"

  Четвер, 20 вересня 2018, 10:12
 • Науково-методична рада

  Вівторок, 18 вересня 2018, 15:44
 • Я – козацького роду!

  Вівторок, 18 вересня 2018, 11:40

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Учитель творить ЛЮДИНУ… Василь Сухомлинський

Учитель творить ЛЮДИНУ… Василь Сухомлинський

ur zakruttaУчитель – основна дійова особа у реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам учитель, змінюється мета й завдання його освітянської діяльності.

Для підтримки, розвитку і вдосконалення педагогічної діяльності, статусу педагогічної професії, розкриття потенціалу вчителів вже протягом двох десятиріч в Україні проводиться конкурс «Учитель року», який відіграє важливу роль у професійній підготовці педагогів.

Цьогоріч за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області 23-ий раз поспіль проходить Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018». Його проведення – це цілеспрямований, систематичний пошук унікальних сучасних педагогічних творчих здобутків.

Буковина вже має традиції фахових змагань учителів. Щорічно, починаючи з 1995 року – періоду, з якого в Україні стартував конкурс «Учитель року», учасниками його І-го та ІІ-го етапів стали тисяча двісті шістдесят три  педагоги області. Чернівецька область гордиться сімома переможцями та п’ятнадцятьма  лауреатами на державному рівні.

Участь у ІІ-му турі Конкурсу цьогоріч взяли шістдесят педагогічних працівників закладів освіти області  у номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура», «Німецька мова», «Предмети духовно-морального спрямування».

Під час ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» педагоги мали можливість змагатися у п’яти конкурсних випробуваннях.

В урочистому закритті Конкурсу взяли участь: Олександр Фищук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації; Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради; Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Володимир Дутчак, голова обласної організації профспілки працівників освіти; керівник центрального відділення Чернівецької філії публічного акціонерного товариства «ПриватБанк» Анна Ляшенко та заступник начальника філії Чернівецького обласного управління «ОщадБанк» Олександр Янков.

Розпочалося урочисте закриття конкурсу з вітальних слів голів журі, які висловили  щиру вдячність Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області за якісну, чітку організацію інтелектуальних змагань.  

За високий професіоналізм, об’єктивність, толерантність головам висококваліфікованого журі вручено подяки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

«Великий Сухомлинський колись сказав «Не програма, не підручник і не метод вирішують успіх справи, а особистість і лише особистість учителя», – зауважила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки. Посадовець закликала черпати із величезних надбань В. Сухомлинського ідеї для того, що створити Нову Українську школу. Цьогорічні конкурсанти переконливо продемонстрували, що педагог – це та велична постать, яка формує свідому націю.

Слід зауважити, що окрім цінних подарунків, грошових премій учасники конкурсу отримають сертифікати про передплату  Всеукраїнського фахового видання «Основа». Також здобутками оргкомітету на рівні області є підняття щомісячної стипендії для вчителів-переможців конкурсу «Учитель року – 2018». За І місце переможець  отримав премію 5286 грн , сертифікат на 1000 грн. та стипендію до основної зарплатні (10 місяців) додатково 1000 грн., сертифікат передплати видавничої групи «Основа» та 1000 грн. від «Приватбанку», за ІІ місце – премія 2836 грн., сертифікат 700 грн. та щомісячна стипендія по 700 грн., за ІІІ місце – премія 1732 грн., сертифікат – 500 грн та  500 грн. до щомісячної зарплати».

Із вітальним словом до гостей, педагогів, учасників звернувся Григорій Білянін: «Нас, усіх освітян, об’єднує велична й буденна справа – навчання та виховання громадян України. Конкурс «Учитель року» допоміг підвищити фахову майстерність учителів, розкрити їхні творчі можливості".

Володимир Дудчак наголосив на тому, що всі учасники, призери, переможці здобули новий статус, адже участь у цьому інтелектуальному змаганні надав шанс заявити про себе як про фахову, компетентну особистість, яка сміливо та впевнено крокує у майбутнє.

Після вітальних звернень учасників конкурсу нагородили дипломами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовою премією обкому профспілки працівників освіти і науки.

Праця вчителя - творчий пошук, конкурс - творче змагання, де йде обмін досвідом, а рівень компетентності і професіоналізму визначає досвідчене журі, до складу якого залучені представники. Але очевидно, що найбільш престижний в освіті конкурс - це «Учитель року». Його переможці - безумовні «зірки». Цьогоріч перші місця посіли: Фештрига Христина Мірчівна, учитель української мови та літератури  Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Чернівецької міської ради спеціаліст І категорії; Козик Олена Іванівна, учитель німецької мови Чернівецької гімназії №1 ім. Т.Г.Шевченка Чернівецької міської ради, спеціаліст вищої категорії; Рейкало Дмитро Петрович, учитель фізики Киселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Путильського району, спеціаліст вищої категорії, старший учитель; Ніга Микола Миколайович, учитель фізичної культури Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 Чернівецької  міської ради, спеціаліст II категорії; Івасюк Марія Михайлівна, учитель основ християнської етики  Лужанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В.Орелецького Кіцманського району, спеціаліст ІІ категорії.

Сухомлинський завжди повторював, що Школа- не комора знань, а світоч розуму! Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи — виховання здібностей. А Вчитель — це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти.

ФОТОЗВІТ

2018
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні819
mod_vvisit_counterВчора6136
mod_vvisit_counterЦього тижня819
mod_vvisit_counterМинулого тижня40363
mod_vvisit_counterЦього місяця112930
mod_vvisit_counterМинулого місяця170155
mod_vvisit_counterВсі3253169

Online (20 minutes ago): 86
Your IP: 54.196.13.210
,
Now is: 2018-09-23 03:18
8.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: