# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

  Вівторок, 15 січня 2019, 19:23
 • Пряма лінія з тренерами НУШ

  Вівторок, 15 січня 2019, 17:17
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

  Понеділок, 14 січня 2019, 21:47
 • Протоколи попередніх результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики практичний тур

  Неділя, 13 січня 2019, 22:02
 • Протоколи остаточних результатів з німецької мови

  Неділя, 13 січня 2019, 16:07

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Обласний науково-практичний семінар на тему «Оновлення змісту освітньо-реабілітаційної роботи в умовах Нової української школи»

Обласний науково-практичний семінар на тему «Оновлення змісту освітньо-реабілітаційної роботи в умовах Нової української школи»

dsc 577824 квітня 2018 року на базі Комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» відбувся обласний науково-практичний семінар на тему «Оновлення змісту  освітньо-реабілітаційної  роботи в умовах Нової української школи».

Захід проходив  з метою  вдосконалення знань щодо навчання та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами в умовах Нової української школи для директорів закладів спеціальної освіти та відповідальних осіб за  організацію інклюзивного навчання  в районах, містах, ОТГ.

Відкриття обласного науково-практичного семінару відбулося під головуванням Ірини Юліанівни Ісопенко, заступника директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. У своєму виступі Ірина Юліанівна передала найщиріші вітання від Оксани Михайлівни Палійчук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, окреслила проблеми та перспективи освітньо-реабілітаційної роботи в умовах «Нової української школи», шляхи адаптації освітнього процесу до запитів та потреб, забезпечення саморозкриття кожної дитини, а також  висловила слова підтримки в подальшій нелегкій роботі всім майбутнім реформаторам спеціальної освіти для дітей з особливими потребами.

«Школа – модель суспільства, і, кажучи про права людини, рівність і свободу, дитячу особистість потрібно поставити в центрі всієї діяльності, щоб вона була посередником у взаємодії суб’єктів навчання», – з таких слів розпочав свою доповідь гість заходу Володимир Миколайович Шевченко, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки АПН України. Звернув особливу увагу на глобальні освітні тенденції, характер освіти, її нову якість.

Також присутніми на обласному семінарі були Оксана Іванівна Гринюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки; Оксана Євгенівна Гордійчук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ ім.Ю.Федьковича; Лариса Броніславівна Платаш, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи ЧНУ ім.Ю.Федьковича; Світлана Зіновіївна Волошин, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Відкрила практичну частину Олена Орестівна Савчук, директор КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1», представивши всім однодумцям візитну карту свого закладу. Щоб наочно побачити роботу справжніх професіоналів, які працюють в навчально-реабілітаційному  центрі, учасники відвідали уроки:  урок-тренінг з географії  та трудового навчання у 8-Б класі  «Материки світу. Створення моделей національного одягу» (О.О.Фуштей, учитель географії, О.В.Козак, учитель трудового навчання); мовне свято у 2-4 класах «Щастя родом з дитинства» (Н.І.Мала, учитель-дефектолог, О.І.Шкурат, учитель початкових класів); тренінгове заняття для відповідальних  за  організацію інклюзивного навчання  в районах, містах, ОТГ (Н.В.Ісанчук, в.о. ОПМПК, М.В.Захарова, консультант-олігофренопедагог,  М.О.Анатійчук, консультант-психолог).

Наступним кроком було відвідування реабілітаційних занять: групового заняття з розвитку мовлення та лікувальної фізкультури з елементами логоритміки у 1-Б класі «Звуки навколо нас». (О.В.Столощук, логопед, О.О.Макаров, учитель лікувальної фізкультури); заняття-візуалізації з розвитку когнітивних процесів та емоційного інтелекту із використанням арттехнічних засобів у 1-А класі «Я живу у цьому світі» (М.Ф.Вовчук, практичний психолог); фронтального заняття з економічного виховання з групою дітей старшого дошкільного віку «Віртуальна подорож країною Економіка» (О.М.Молоч, сурдопедагог дошкільного відділення).

Гарним закінченням практичної часини обласного семінару став позакласний захід з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці», проведений Г.А.Дереньковою, заступником директора з виховної роботи, та Ю.В.Матейчук, педагогом-організатором.

Традиційно підсумком завершення роботи заходу стало засідання круглого столу, де кожен з учасників висловив свою думку, поділився враженнями та планами подальшої роботи. 

ФОТОЗВІТ

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1097
mod_vvisit_counterВчора7129
mod_vvisit_counterЦього тижня21241
mod_vvisit_counterМинулого тижня42649
mod_vvisit_counterЦього місяця81107
mod_vvisit_counterМинулого місяця158864
mod_vvisit_counterВсі417208

Online (20 minutes ago): 97
Your IP: 34.203.213.116
,
Now is: 2019-01-16 03:34
19.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: