# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Посвітки на методичній покуті Методична студія учителів українознавства Кіцманського району

  Вівторок, 18 грудня 2018, 17:07
 • Подорож до Києва

  Вівторок, 18 грудня 2018, 12:36
 • I.STEPAK: вперше Чернівецька область здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «ЯЖ»

  Вівторок, 18 грудня 2018, 12:26
 • Нарада щодо ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.

  Вівторок, 18 грудня 2018, 09:07
 • Тиждень зарубіжної літератури

  Понеділок, 17 грудня 2018, 15:27

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Християнські цінності як фундамент формування особистості в умовах НУШ» в рамках відзначення Дня Біблії у 2018 році

Християнські цінності як фундамент формування особистості в умовах НУШ» в рамках відзначення Дня Біблії у 2018 році

dsc 7094Основною метою курсів духовно-морального спрямування як важливого інструментарію модернізації освіти виступає розкриття християнських цінностей у дитині, побудова й формування особистості на основі християнського виховання. Християнська етика вчить, що кожна людина створена на образ і подобу Божу, що у її серці закладений глибокий талант любові.

Людина у своїй сутності покликана любити. Це її дар і завдання. Християнське вчення показує, якою є справжня любов, як її можна досягнути, як наше життя нерозривно пов'язане з Богом.

15 травня в Зеленій залі ЧНУ ім.Ю.Федьковича в рамках відзначення Дня Біблії відбулося засідання круглого столу за тематикою «Християнські цінності як фундамент формування особистості в умовах НУШ».

«Пам'ятайте, що християнське виховання є більшим добром, ніж усі добра світу! Коли б ви навіть не мали, що лишити своїм дітям, то як тільки подали їм справжню побожність, як тільки навчили чесної праці та правості, як тільки встерегли їх від неморальності, – то лишаєте їм у спадщину найбільше добро, яке тільки можете їм дати», – такими пронизливими та мудрими словами великого Митрополита Андрея розпочала засідання круглого столу Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки, кандидат педагогічних наук, доцент. У своєму виступі окреслила складові духовно-морального виховання учнівської молоді  та умови ціннісного становлення особистості. 

До обговорення теми долучився Микола Васильович Шкрібляк, завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології  ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктор філософських наук. «Культура українців дуже глибоко переплетена з традиціями християнського світу. Говорити сьогодні про виховання української молоді без християнських ідей – це вже неприродно, бо, незважаючи на сумні реалії теперішнього часу щодо духовної кризи, українська молодь черпала й черпає в християнстві ідеали для наслідування», – так сказав Микола Васильович, а також у своїй доповіді поділився досвідом та проблемами щодо підготовки вчителів курсів духовно-морального спрямування. 

Про Біблію та осягнення її наукового й виховного потенціалу в рамках вивчення шкільних курсів духовно-морального спрямування розповів Василь Георгійович Малик, доктор богословських наук, професор кафедри бібліїстики, ректор Чернівецької біблійної семінарії. 

Продовжила засідання круглого столу Тамара Степанівна Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області,кандидат історичних наук, обговоривши навчально-методичне та кадрове забезпечення викладання курсів духовно-морального спрямування в закладах освіти області, їхні проблеми та перспективи. 

Порушила питання проблем формування ціннісних орієнтацій та моральної самосвідомості підлітків (за результатами соціально-психологічних моніторингових досліджень) Діана Дорімедонтівна Романовська, кандидат психологічних наук, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО. «Коли дитина у процесі розвитку глибоко усвідомлює себе, ким вона є і для чого, тоді вона прямує до духовного життя. Саме вмінню бути собою, приймати особисту відповідальність і вчить справжня моральність. Сфера моральності – це не тільки проблеми обов'язку, свободи, відповідальності, це також глибокий і неповторний світ суб'єктивних переживань, ідеалів та прагнень, невичерпної діалектики людської душі», – промовила Діана Дорімедонтівна. 

З особливою цікавістю слухачі круглого столу слухали двох учителів-практиків. Марія Михайлівна Івасюк, учитель початкових класів Лужанського ЗНЗ  Мамаївської ОТГ, та Олеся Іллівна Стринадко, учитель початкових класів   Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, поділились своїм досвідом викладання, різними формами проведення уроку. Нагадаємо що Олеся Іллівна та Марія Михайлівна є переможцями обласного конкурсу «Вчитель року» з предметів духовно-морального спрямування, тому дійсно є прикладом для наслідування.

На завершення круглого столу виступила Оксана Михайлівна, зазначивши що сім'я – це первинне середовище, у якому розвивається особистість дитини, де контакти з іншими безпосередні, тому що це єдине місце, де одні спостерігають за іншими, взаємно пізнаючи добрі та погані сторони, а виховання – процес повільний і непростий, що вимагає комплексного, системного підходу, тобто пов'язує багато різних компонентів. «Існує достатньо світла для тих, хто хоче бачити, і достатньо темряви для тих, хто не хоче», – Б.Паскаль. Результатами були прийняття рекомендацій та схвалення рішень щодо курсів духовно-морального спрямування.

ФОТОЗВІТ

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

2018
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1027
mod_vvisit_counterВчора8199
mod_vvisit_counterЦього тижня25422
mod_vvisit_counterМинулого тижня31383
mod_vvisit_counterЦього місяця118651
mod_vvisit_counterМинулого місяця169825
mod_vvisit_counterВсі288477

Online (20 minutes ago): 108
Your IP: 52.90.59.110
,
Now is: 2018-12-19 03:13
9.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: