# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Четвертий день Всеукраїнського турніру з інформатики

  Субота, 18 листопада 2017, 21:54
 • ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови

  Субота, 18 листопада 2017, 14:24
 • II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури

  Субота, 18 листопада 2017, 14:18
 • Третій день Всеукраїнського турніру з інформатики

  П'ятниця, 17 листопада 2017, 16:34
 • Віртуальна школа з математики

  Четвер, 16 листопада 2017, 20:15

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Напрями роботи Дослідно-наукові майданчики

Дослідно-експериментальні майданчики

Окремим і чи не найперспективнішим напрямом наукової діяльності кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою є дослідно-експериментальна робота, що дає можливість науковцям кафедри здійснювати інноваційний підхід щодо реалізації головних завдань змісту навчання в закладах освіти області та розкривати власний творчий потенціал. Станом на сьогодні на кафедрі педагогіки, психології та теорії управління освітою функціонує 7 дослідно-експериментальних майданчики, зокрема:

 • «Формування соціальної компетентності учнів з особливими потребами в умовах спеціальної школи-інтернату» на базі Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №4. – наук. керівник Т. В. Мороз.(завантажити)
 • «Формування гармонійно функціонуючих психологічних меж особистості як засіб профілактики гандикапізму в умовах інклюзивної освіти» на базі ЗНЗ №24 м. Чернівців – наук. керівник А. В. Драпака.(завантажити)
 • «Формування творчої особистості дошкільника засобами етносу рідного краю в умовах функціонування сільського ДНЗ» на базі Усть-Путильського дошкільного навчального закладу – наук.ерівник А. В. Клічук.(завантажити)
 • «Психолого-педагогічні засади розвитку обдарованих учнів в умовах багатопрофільного ліцею-інтернату для дітей із сільської місцевості» на базі комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» – наук. консультант Руда Г. В.(завантажити)
 • «Формування творчої активності вихованців гуртків технічного напрямку позашкільного навчального закладу» на базі Глибоцького будинку творчості дітей та юнацтва – наук. керівник Бирка М. Ф.(завантажити)
 • «Школа без домашніх завдань» на базі Мигівського НВК Вижницького району – наук. керівник Шепенюк І.М.(завантажити)
 • «Формування здоров`язбережувальної компетентності дітей дошкільного і молодшого шкільного віку» на базі навчальних закладів Герцаївського, Кіцманського, Хотинського районів та м.Чернівці – наук. керівник Шепенюк І.М.(завантажити)

На кафедрі методики викладання базових дисциплін функціонує 6 дослідно-експериментальних майданчиків:

  • «Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів» на базі ЗНЗ №24 м. Чернівців - науковий керівник Сахновський О.Є.(завантажити)
  • «Формування у старшокласників умінь виконувати наближені обчислення в процесі вивчення математики» на базі загальноосвітніх навчальних закладів області - науковий керівник Жук І.В.
  • «Організаційно-педагогічні умови створення освітнього округу, як центру формування профільного навчання в умовах сільської місцевості» на базі суб’єктів Хотинського освітнього округу - науковий керівник Григор’єва О.В.(завантажити)
  • «Формування ключових компетентностей учнів ліцею через систему європейських цінностей» на базі ліцею №2 Чернівецької міської ради – науковий керівник Чебаник В.І.
  • «Мистецтво як засіб впливу на розвиток творчої особистості» на базі Кельменецького районного дитячо-юнацького центру - науковий керівник Пентелейчук О.В.
  • «Формування соціально-трудових навичок, умінь учнів з інтелектуальною недостатністю в умовах центру дозвілля та обслуговуючої праці при спеціальній загальноосвітній школі для дітей з вадами розумового розвитку» на базі Хотинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №1 - науковий керівник Сумарюк М.І.

На кафедрі методики викладання філологічних дисциплін функціонує 1 дослідно-експериментальний майданчик:

 • На виконання наказу ГУОН № 688 від 15.12.2011р. на базі Романковецької гімназії Сокирянського району Чернівецької області створено дослідно-експериментальний майданчик за темою «Організаційно-методичні засади діяльності школи нового типу в умовах сільської місцевості». - науковий керівник Блажевська Н.В.(завантажити)
2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні554
mod_vvisit_counterВчора4924
mod_vvisit_counterЦього тижня554
mod_vvisit_counterМинулого тижня29218
mod_vvisit_counterЦього місяця71114
mod_vvisit_counterМинулого місяця159176
mod_vvisit_counterВсі1481190

Online (20 minutes ago): 60
Your IP: 54.162.250.227
,
Now is: 2017-11-19 03:04
18.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: